Відтепер громадянам України для безвізового в'їзду в країни ЄС необхідно отримати спецдозвіл.

Про це стало відомо із заяви Ради Євросоюзу, який був оприлюднений днями на офіційному сайті.

Зокрема, зазначається, що для того щоб отримати спеціальний дозвіл необхідно буде заплатити 7 євро та заповнити заяву-анкету через інтернет портал. Відомо, що надана особою інформації буде проходити автоматичну перевірку по відкритих і закритих базах ЄС та Інтерполу для визначення ступеня ймовірного відмови або дозволу на в'їзд.

Популярні новини зараз

Зеленський зустрінеться з Путіним в несподіваному місці

Лорак заспівала про кохання з відомим українцем, несподіваний поворот: "Я йду"

Українці поставили ультиматум Зеленському, відступати нікуди: відео

Під Львовом ледь не загинув провідник "Укрзалізниці": лупцювали ногами вчотирьох

Показати ще

Якщо перевірка не дасть жодних негативних результатів, то особа зможе безперешкодно потрапити на території країн-членів ЄС, в іншому випадку заявку будуть переглядати в ручному режимі компетентні органи.

Втім, наявність дозволу не означає автоматичне право на в'їзд в країни Євросоюзу, тому остаточне рішення будуть приймати прикордонні служби.

Разом з тим варто зазначити, що українців продовжує залучати Польща не тільки для тимчасових заробітків, але і для еміграції на ПМЖ. Левова частка всіх іноземців, які переїхали до Польщі протягом останніх кількох років – це наші з вами співвітчизники.

Так, протягом 2018 року близько 5200 іноземців стали громадянами Польщі, і більшість з них – українці.

"В 2018 році громадянами Польщі стали 5200 осіб, це рекордний показник з моменту введення більш ліберального закону для іноземців у 2012 році. Для порівняння в 2017 році польське громадянство отримало 4300 осіб, а в 2016 - 4 100. У той же час близько третини заяв були відхилені", - наголошується в повідомленні.

Основним критерієм для отримання польського громадянства є знання польської мови. Тому іспит з польської мови є дуже складним. Незважаючи на те, що протягом 2004 - 2014 років, найбільш успішно його становили українці, а також росіяни, білоруси та жителі США.

Нагадаємо, українців порадували безвизом з ще однією країною.

Як повідомляв "Знай.иа" писав, що заробітчани не можуть повернутися додому, грошей не бачать роками.

ТакожЗнай.иа" писав, що Польща втратить українських заробітчан.

Безвізовий режим України з Євросоюзом: як це працює