Українська заробитчанин в Англії Антін Угляр розповів, які перспективи відкриваються в цій країні і як наші живуть у цій країні.

"Українці в Англії відчувають себе щасливими, тому що отримують нові можливості. Людина стає впевненішим, звикає до того, що добре заробляє", - пояснює Антон.

26-річний українець живе в Англії вже 9 років. Там він займається фінансовим консалтингом, консультує людей, які приїжджають у Великобританію.

Антін Угляр

Угляр розповідає, що він працює фрілансером і має справу з українцями, поляками і росіянами, які працюють в Лондоні. Так, наприклад, литовець має право працювати в Англії, але щоб влаштуватися на роботу, він зобов'язаний мати податковий номер та рахунок у банку. Саме з отриманням документів і допомагає Антон.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Злата Огнєвіч завила від самотності напередодні 8-го березня: "Хочу мужика"

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

найголовніше, на думку Антона, знайти житло у відповідному районі, щоб не добиратися на роботу 2-3 години. У Лондоні вважається нормальним відстань в межах години.

Чоловіки часто влаштовуються на будівництво, жінки прибиральницями або нянями. Іноді працюють в ресторанах.

підсобником На будівництві, без професії платять приблизно 70 фунтів в день, а якщо освоїти професію, то можна розраховувати на 120-150 фунтів, це є конкурентною зарплатою.

За запевненням Антона в Лондоні достатньо навіть мінімальної зарплати, щоб оплатити житло, проїзд та харчування. Як правило, зарплату виплачують щотижня. Багато їздять на заробітки, щоб заробити на житло в Україні.

"Чоловік з дружиною разом можуть заробити на житло в Україні за 3-4 роки. Деякі і швидше. Приблизно 20-25 тисяч доларів за рік можуть відкласти", - розповідає Антон.

Нагадаємо, Європа прикрила лазівку для заробітчан. Повертаємося до платними дозволами.

Як повідомляв Знай. ua, поляки жорстоко побили українця у Варшаві. У Варшаві стався прикрий інцидент - поляки накинулися на українця, водія Über.

Знай. ua писав, що поляки відкрили полювання на українців, пролилася перша кров. Між таксистом-українцем і його пасажирами-поляками стався серйозний конфлікт.