Чиновники вирішили позбутися від лікарняних листів в рамках медичної реформи. Дуже скоро будуть виписувати пацієнтам спеціальні довідки по-новому.

Про всі подробиці нововведення розповів заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.

лікарі
лікарі

"Ми зараз змінюємо систему виписування лікарняних. Ми плануємо сформувати таку систему, коли відпаде необхідність викликати лікаря в перші дні хвороби для того, щоб отримати лікарняний лист". Павло Ковтонюк

За його словами, представники Моз планують значно спростити процедуру отримання лікарняних листів. Завдяки реформі пацієнтам не потрібно буде звертатися до лікаря для оформлення необхідних документів. Незабаром лікарі не будуть спеціально їхати до пацієнта заради відкриття лікарняного листа. Це дозволить розвантажити медиків і заощадити час на справді важливу роботу.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

лікарі
лікарі

"Це — не питання лікування, а соціальних виплат. Лікар буде брати участь у цьому процесі тільки для того, щоб засвідчити факт захворювання". Павло Ковтонюк

Замміністра охорони здоров'я підкреслив, що над реформою спільно працюють Моз, Мінсоцполітики та Фонд соціального страхування, який виплачує гроші за лікарняним. Вони збираються створити систему, яка буде зручною для всіх.

Лікарі
Лікарі

Нагадаємо, що в. о. Міністра охорони Здоров'я Уляна Супрун, чиї поради вже перетворилися на мем, підняла тему здорового харчування. За словами чиновниці, багато людей зараз вважають, що харчуватися з користю для організму - це дуже дорого. Але глава Моз поспішила розвіяти цей міф. Супрун придумала, як забезпечити організм корисними вітамінами, а також мікро - і макроелементами, щоб це не вдарило по гаманцю.