Соціологи вирішили встановити поширеність куріння серед українців. Для цього вони провели масштабний опитування і з'ясували, що за останні два роки ситуація в країні практично не змінилася.

Дослідники отримали дані, згідно з якими щодня курять понад 24% українців старше 18 років. При цьому серед чоловіків цей показник 42%, а серед жінок всього 9%.

Високі показники поширеності паління у віковій групі молоді до 30 років. Так, на даний момент серед них 27% курців і за останні кілька років цей відсоток значно збільшився.

За даними опитування, чоловік викурює 16,7 сигарет в день, жінка – 12,1. 9% опитаних курців за останні 30 днів курили ароматизовані сигарети. 2,5% чоловіків і 3,4% жінок курили електронні сигарети, 4% чоловіків і 6% жінок – кальян.

Соціологи відзначили, що 83% опитаних підтримали заборону сигарет на вітринах магазинів. Примітно, що два роки тому таких людей було лише 68%.

86% опитаних українців також заявили, що є необхідність збільшити кількість громадських місць, де паління заборонено.

Раніше повідомлялося, що Уляна Супрун переконана, що основною причиною високої смертності серед українців є серцево-судинні захворювання. Про це стало відомо під час проведення брифінгу, присвяченого Національній конференції громадського здоров'я, повідомляє Хвиля.

Супрун розповіла: "Найчастіше українці помирають від серцево-судинних захворювань — майже 2/3 від усіх випадків смерті".

Нагадаємо, як скарги сторонніх руйнують наш мозок.

Як повідомляв Знай. ua, Супрун назвала основну причину смертності серед українців.

Знай. ua писав, що вчені порівняли шашлик з сигаретою.