Дочка скандального народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна Алла, впевнений користувач мережі і часто тішить шанувальників новими фотографіями і відео у соцмережі Instagram. Як відомо, нещодавно дівчина народила первістка, якого назвали Марком, а тепер, як видно на фото, повернулася в колишню форму і вже у всю дефілює в різних вбраннях, публікуючи фото в мережі.

Так, на своїй сторінці в мережі Алла Добкіна показала нову фотографію, на якій постала в стильному луці, а з підпису до цього знімку стає зрозуміло, що дівчина зайнялася благодійністю. На фото Алла Добкіна позує в чорних штанях і чорній футболці з текстовим принтом і маленьким червоним сердечком. Її волосся розпущене, а на обличчі легкий макіяж, дівчина не дивиться в камеру. У підписі до фотографії дівчина розповіла про свій благодійний проект.

View this post on Instagram

Мы делаем добро меньше месяца, а уже, с вашей помощью, сделали переводов больше чем на 200000 гривен!🖤 ⠀ Тут заслуга каждого, кто отозвался ❣️ спасибо, что поддерживаете мое пока что маленькое детище..но я обещаю, что мы станем взрослее, сильнее и лучше 💋 ⠀ Напомню, что концепция моего фонда в том, что вы покупаете вещь, услугу(сейчас в разработке), а мы переводим ВСЕ средства, которые идут на лечение наших подопечных деток. У вас остаётся память, что вы хороший человек, который приблизил маленького человека на несколько шагов ближе, к тому моменту , когда малыш станет такой же как и все дети❣️ Сможет радоваться счастливому детству и видеть в глазах своих родителей только слезы счастья🙏🏼 ⠀ Всем спасибо, кто поддерживает мою идею. Спасибо всем, кто заказывает наши изделия. Давайте творить добро вместе с нами❣️ Ваша А💋 @amdhelp

A post shared by Алла Михайловна (@alladobkina007) on

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

"Ми робимо добро менш як місяць, а вже, з вашою допомогою, зробили переказів більше ніж на 200 000 гривень! Тут заслуга кожного, хто відгукнувся. Дякую, що підтримуєте моє поки що маленьке дітище, але я обіцяю, що ми станемо дорослішим, сильнішим і кращим. Нагадаю, що концепція мого фонду в тому, що ви купуєте річ, послугу (зараз в розробці), а ми пересилаємо ВСІ кошти, які йдуть на лікування наших підопічних дітей. У вас залишається пам'ять, що ви хороша людина, яка наблизила маленьку людину на кілька кроків ближче, до того моменту, коли малюк стане такими ж, як і всі діти. Зможе радіти щасливому дитинству і бачити в очах своїх батьків тільки сльози щастя. Дякую всім, хто підтримує мою ідею. Спасибі всім, хто замовляє наші вироби. Творімо добро разом з нами. А Ваша", - написала Алла.

Така публікація не залишилася без уваги підписників Алли Добкіної. Проте, якщо одні хвалять дівчину і обіцяють приєднатися до благодійного проекту, то інші знайшли до чого причепитися. Зокрема – до тату, яку засвітила Алла на новому фото.

View this post on Instagram

Мне нужна ваша помощь❣️ ⠀ Напишите мне, чтобы вы хотели приобретать..и одновременно помогать деткам, о которых заботиться фонд @amdhelp? Кепки, куртки, Сумки?))) что ваша душа желает? Может быть сертификаты на услуги? Я постараюсь разработать интересные варианты с партнёрами😊 ⠀ Завтра мы представим вам чехлы, Деньги с которых, как и со всех наших изделий, будут идти на помощь. ⠀ Вообще хочу сказать, если честно..очень сложно достучаться до людей, чтобы начали с нами сотрудничать. Хотя это не составляет никакого труда, просто потратить час времени и дать согласие. Да мы ещё маленькие, да делаем ошибки в чем-то..но ведь правда все делаем от чистого сердца🖤 Но ничего..мой характер настойчив😂 тем более когда я вижу 🎯 цель. А вообще много хороших и добрых людей...я все ещё верю в это. Не забывайте заказывать наши футболки себе и на подарки🙏🏼 помогайте вместе в нами❤️ мы уже сделали для вас два варианта 😊 ⠀ Кто угадает, с кем мы делаем проект футболок, который мы представим в четверг, с меня бутылка😁😘

A post shared by Алла Михайловна (@alladobkina007) on

Нагадаємо, вагітна дочка Добкіна не посоромилася викласти відверті фото.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Алла Добкіна показала першу фотографію новоржденного малюка.

Також портал "Знай.uа" писав, що вагітна дочка Добкіна злетіла з котушок і зажадала крові.