Адвокати голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера намагаються скасувати через суд його статус підозрюваного у справі про вбивство активістки Катерини Гандзюк, про що повідомляє Громадське.

У повідомленні йдеться, що, за словами одного з адвокатів чиновника Олександра Шадріна, відповідна скарга була направлена до Шевченківського суду Києва. Шадрін зазначив: "Призначалося на сьогодні засідання, але у зв'язку з неявкою прокурора відкладено". За словами адвоката, причина, по якій не з'явився прокурор, йому не відома.

Владислав Мангер

Що стосується підозрюваного, то юрист підкреслив: "Вважаємо не було достатніх підстав для винесення такого рішення - повідомлення про підозру. Вважаємо його необґрунтованим".

Варто нагадати, що Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства Катерини Гандзюк, випущений на свободу. З цього приводу один з користувачів соціальних мереж написав на своїй сторінці: "Мангер вийшов на роботу. Спасибі прокуратурі за роботу, ви чудові. Спасибі, місцевим Батьківщині і БПП, які навіть не починали збирати голоси за відставку Мангера. Ще раз переконався, що вашим партіям вбивства — ОК. Продовжуйте далі".

Владислав Мангер

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що голова правління громадської організації "Центр громадянських свобод" Олександра Матвійчук розповіла, чому досі замовники вбивства активістки Катерини Гандзюк не сидять за ґратами і коли це станеться. Вона також розповіла, хто може стояти за вбивством активістки.

Як повідомляв портал "Знай.uа": голова Херсонській ОДА Андрій Гордєєв, який 6 квітня написав заяву про відставку, пояснив своє рішення. Зокрема, керівник Херсонської ОДА, якого активісти називають одним із замовників вбивства Катерини Гандзюк, заявив, що основною причиною такого кроку є небажання зіпсувати рейтинги чинному президенту Петру Порошенку.

Також "Знай.uа" писав, що українцям представлять фільм-розслідування "Гандзюк: системне вбивство". Відомо, що картину покажуть відразу на кількох телеканалах.