На базі комітету Верховної ради з питань освіти можуть створити робочу групу для обговорення питання підвищення стипендій для студентів.

Цю інформацію повідомив голова комітету ВР з питань освіти Олександр Співаковський під час години запитань до уряду, передає "Хвиля".

За словами міністра економіки Оксани Макарової і міністра освіти Лілії Гриневич, вони готові до створення такої робочої групи.

"Це питання, яке стосується призначення та виплати академічних стипендій. Перша проблема. У нас є студенти, які мають 4, 5 бала і отримують стипендії. Є студенти-трієчники і отримують стипендії. Це стосується економії коштів стипендіального фонду, які залишаються нерозподіленими і повертаються до бюджету, в той час як ці 10% могли б використовуватися на додаткове заохочення учнів, які мають успіхи. Пропоную зробити робочу групу на базі нашого комітету і внесемо зміни для того, щоб наші студенти могли отримувати справедливу стипендію". Олександр Співаковський

Популярні новини зараз

День ВДВ в Росії: у Путіна вкрали українських десантників, ганьбище на весь світ

Двійник Путіна у безглуздому костюмі видав себе на очах у всіх: "Забули причепити..."

Відомий український артист раптово наклав на себе руки: просто біля церкви

Команду "Кварталу" поповнив легендарний гуморист: його жарти люблять усі українці

Показати ще

Макарова підкреслила, що Мінфін беззастережно підтримає цю пропозицію у разі наявності коштів.

"Ми безумовно підтримуємо у разі наявності засобів підвищення академічних стипендій, якщо є така можливість без збільшення у бюджеті… Ми готові до створення робочої групи для того, щоб правильно врегулювати це". Оксана Макарова

За словами Гриневич, Міносвіти підтримає ідею збільшення стипендій для заохочення студентів.

Нагадаємо, що голосніше всіх «Тримай злодія!» Кричить сам злодій. Нехитра тактика, але часто спрацьовує, відводить підозри від крикуна

Ховати щось краще на самому видному місці, під носом шукає. Днями організатори брудної кампанії проти КПІ провели цілу «лекцію» про методи маніпуляції громадською думкою. Нібито з метою навчити аудиторію виділяти фейки. Але цими ж методами самі вони активно користуються.

Як повідомляв раніше портал Знай.uа, пенсіонерам доплатять навесні 2019. Кому пощастить отримати разову надбавку до пенсії перед виборами.

Раніше портал Знай.uа писав, що стало відомо, як цього року українцям перерахують пенсії.