У четвер, 16 травня, Куйбішевський районний суд Запорізької області виніс вирок фермеру з Донбасу Миколі Бутрименко.

Наголошується, що Бутрименко в 2014 році розповів терористам "ДНР" розташування українських військових, в результаті чого вони загинули від обстрілу.

За повідомленням прес-служби суду, Бутрименко був засуджений до 8 років в'язниці з конфіскацією майна, позбавленням права займати керівні посади з організаційно-розпорядчими функціями та здійснювати фінансово-господарську діяльність на строк два роки.

Суд визнав провину Бутрименко за статтею про фінансування тероризму, проте виправдав за статтею "терористичний акт" у зв'язку з тим, що в суді не довели участь обвинуваченого у власне розстрілі військових.

Бутрименко потрапив під дію "закону Савченко". Таким чином, той строк, що він відсидів у СІЗО, був зарахований йому в перерахунку один до двох. Це означає, що фермер вийде на свободу влітку 2020 року.

Як каже адвокат Олена Яркіна, цивільний позов потерпілих суд залишив без розгляду. Його рішення будуть оскаржувати.

Після того, як фермеру оголосили вирок, військовослужбовці з 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго написали у своєму Facebook "не дати вбивці і зраднику уникнути справедливого покарання".

Варто нагадати, що Нещодавно в так званій "ДНР" проходив конкурс на те, який встановлять пам'ятник загиблому терористові і ватажку окупантів Олександру Захарченко. Конкурс завершився і на території "ДНР" вже з'явився "меморіал".

Про це повідомив журналіст Денис Казанський на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook. 

В Донецке открыли мемориальную доску Захарченко. Скульптор явно вдохновлялся фильмом «Мертвый снег»

Geplaatst door Денис Казанский op Vrijdag 10 mei 2019

Нагадаємо, Путінські підстилки святкують тільки їм відоме свято

Як раніше повідомляв "Знай.ua", На Донбасі в путінських катівнях вбили дитину

Також "Знай.ua" писав про те, що На Донбасі ліквідували ватажка бойовиків