Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс американської валюти на п'ятницю, 31 травня 2019 року. Стало відомо, що гривню значно послабили – 26,87 за долар, в порівнянні з попереднім банківським днем.

Курс долара Нацбанку на 31 травня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2687.2573 гривень;
- 100 євро – 2991.9923 гривень;
- 10 російських рублів – 4.1305 гривні.

Як видно з цими показниками, євро виріс у ціні на 15 копійок, при цьому вартість долара США з четверга також збільшилася на 19 копійок.

Популярні новини зараз
Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026 Система пільгового проїзду змінюється: які правила введуть Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів
Показати ще

Нагадаємо, радник президента Володимира Зеленського Олег Устенко пояснив зв'язок між достроковими парламентськими виборами в Україні і кредитом МВФ.

Як повідомляв портал Знай.uа, висока ймовірність, що до кінця 2019 року валюта США все ж може подорожчати до 30 грн за долар, євро в цьому випадку буде коштувати 33 грн.

Також портал Знай.ua писав, що Україна може утримати макрофінансову стабільність без чергового траншу Міжнародного валютного фонду.