Юрист Михайло Шнайдер в черговий раз підняв проблему українських доріг, жорстко пожартувавши про Hyperloop міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Так, блогер поділився з користувачами соцмережі Facebook страшними кадрами, на яких видно, як позашляховик буквально провалився в асфальт.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Тунель для "Гиперлупа" був майже готовий. Але раптом щось пішло не так", - з сарказмом зауважив Шнайдер.

Тоннель для "Гиперлупа" был почти Готов. Но вдруг что-то пошло не Так)

Популярні новини зараз
Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди Як підвищити пенсію на 3000 грн: проста формула врятує від голодної старості Українців попередили: до кінця зими газу може не вистачити Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо
Показати ще
Geplaatst door Mihail Shnayder op Woensdag 19 juni 2019

У той же час коментатори під постом припустили, що це може бути транспортний засіб самого Омеляна.

"Це машина Омеляна?"; "Ні. У нього Тесла"; "Так це службова", - обговорили кадр користувачі мережі.

Нагадаємо, Hyperloop розорить мільйони українців.

Як повідомляв портал Знай.uа, Михайло Шнайдер висміяв Hyperloop Омеляна.

Також портал Знай.uа писав, що Шнайдер нагадав слова Омеляна щодо мільярдного будівництва Hyperloop.