У православному церковному календарі цей день присвячується святителю Кирилу Александрійському, архієпископу і преподобному Кирилу Белоезерському, ігумену. Інші назви свята: «Кирило», «Кириллин день», «Сонцеворот». 22 червня, як вважали на Русі, літо вступало в свій розквіт, наступав найдовший день у році.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВважається, що в цей день найбільш спекотно світить сонце. Раніше люди боялися, що воно може спалити урожай. Тому варто вийти на город або в поле, простягнути руки до неба і попросити сонечко бути не таким гарячим. Але все ж варто подякувати, що воно дає світло й тепло.
Народні прикмети на 22 червня
Сьогодні можна запечатати його добру енергію. Просто зробіть вигляд, що у вас в руках ключ, яким потрібно закрити поле і покласти його в кишеню. Вранці поле потрібно відкрити, щоб енергія подіяла.
Ще сьогодні обов'язково потрібно з'їсти хоча б одну ягідку суниці і подякувати Богові, що він подарував такий плід. Є легенда, що раніше вона не приносила плодів. Одного разу Христос, коли ще був маленьким, йшов по лісі й почув, як журиться суниця, що нічим не може Його порадувати. Він поцілував рослину і на цьому місці виросла ароматна ягідка смачна.
Ще сьогодні потрібно вбити всіх налетівших комарів до полудня, тоді вони більше не з'являться. Але тільки не ввечері, інакше їх стане ще більше. В цей день також роблять обереги. Вся родина збирається до обіду в кімнаті і готує вареники, дуже важливо, щоб всі займалися однією роботою. На стіл ставлять великий таз з водою з колодязя, річки чи іншого природного джерела. У нього потрібно кинути будь-які побутові предмети. Головне, щоб вода їм не нашкодила. Потім навколо тазу ставлять церковні свічки стільки, скільки живе у вашому будинку людей. Запалюють, коли починають ліпити вареники. А о 12 дня сідають за стіл з білою скатертиною і їдять, тричі перехрестившись. Потім можна забрати обереги і носити з собою. А воду виливають під молоде деревце.
Як повідомляв портал Знай.ua, економісти спрогнозували хороші перспективи для української національної валюти. Що буде з доларом на початку літа. Українці відчують дежавю.
Нагадаємо, любителів пікніків попередили, що цього літа кліщів буде більше, ніж зазвичай. Завдяки погодним умовам, які забезпечують ідеальні умови для кровососів. Це означає, що підвищується ризик контакту з кліщем. Лікарі сказали, як себе гарантовано захистити.
Також Знай.ua писав, що незважаючи на те, що споживчий настрій українців постійно падає, вони продовжують купувати все більше різних продуктів. На що більше всього грошей витрачають українці? Ці цифри відкриють очі на гірку правду.