Археологи знайшли поховання з ґрунтового могильника. Його культурно-хронологічна належність поки не встановлені, є версія, що це поховання людини, який займалася веслярством. Під час розкопок в 2016 році дослідники знаходили схожі кургани.

Цю інформацію повідомляє Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Куратор Практикуму, кандидат історичних наук Юрій Пуголовок заявив наступне:

"Виявлене городище залишає більше питань, ніж відповідей".

Сьогодні, 20 червня, у рамках Міжнародного літнього практикуму з археологічної керамології розпочато дослідження на...

Популярні новини зараз
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще
Geplaatst door Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному op Donderdag 20 juni 2019

За фактом знахідки, які б вказували на культуру місцевих жителів відсутні, відповідно напрошується думка, що місцевість була майже не заселена, але територія була укріпленою. Мабуть це поселення проіснувало зовсім недовгий час.

У повідомленні зазначили, що "спалене з одного боку, фортифікаційне укріплення свідчить про військовий напад. Очевидно, сіверяни розраховували закріпитися на переправі річки, але залишається загадкою, хто і коли знищив це поселення".

Як повідомляв портал Знай.uа, у ході розкопок поховання в Китаї археологи знайшли бронзовий глек з рідиною, яка вважалася "еліксиром безсмертя".

Також портал Знай.uа писав, що в Єгипті близько стародавньої Олександрії виявили церкви IV століття.