З 1 вересня всі українські школярі зможуть перейти на індивідуальне навчання. Для того, щоб навчатися вдома, потрібно написати заяву і принести в школу за місцем реєстрації. Відповідна постанова запрацює з першого навчального дня.

школа
школа

"Індивідуальною є сімейна освіта, екстернат та педагогічний патронаж. Патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейне освіта - це тільки консультації та оцінки. Сімейне освіта та екстернат схожі між собою. Але різниця в тому, що на сімейне мають право всі, а на екстернат - винятковий перелік осіб", - заявила державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Линник.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Після отримання заяви викладачі повинні скласти навчальний план і провести з батьками консультацію. Знання дитини, яка навчається вдома, будуть оцінювати у кінці семестру.

Популярні новини зараз
В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

школа
школа

Нагадаємо, з 1 липня в Україні розпочався другий етап підвищення пенсій.

Раніше Знай.ua повідомляв, ЗНО 2019 провалили тисячі школярів.

Також Знай.uа писав, випускний на Харківщині закінчився страшною смертю.