Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс американської валюти на вівторок, 23 липня 2019 року. Стало відомо, що гривню значно зміцнили – 25,64 за долар, в порівнянні з попереднім банківським днем.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Курс долара Нацбанку на 23 липня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2564.3112 гривень;
- 100 євро – 2875.8750 гривень;

Як видно з цими показниками, євро впав у ціні на 23 копійки, при цьому вартість долара США з понеділка зменшилася на 15 копійок.

Популярні новини зараз
Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: нові зміни для школярів Під ударом зарплати, пенсії та стипендії: хто може втратити до 70% виплати Сніг, туман та потепління: погода у листопаді буде непередбачуваною Тисячі пенсіонерів залишаться без виплат: стареньких попередили
Показати ще

Нагадаємо, долар до кінця літа може підвищитися, однак аналітики також прогнозують стабілізацію і зміцнення курсу гривні на ринку. Долар зараз підійшов до мінімального для цього року курсу валют.

Як повідомляв портал Знай.uа, висока ймовірність, що до кінця 2019 року валюта США все ж може подорожчати до 30 грн за долар, євро в цьому випадку буде коштувати 33 грн.

Також портал Знай.ua писав, що Україна може утримати макрофінансову стабільність без чергового траншу Міжнародного валютного фонду.