Вінничанин, клієнт Ідея Банку, який майже 10 років відкладав гроші на валютний депозит банку дізнався, що кошти з рахунку зникли разом з працівниками, яких раніше бачив у відділенні. В афері постраждав не один Ігор Козирєв, поліція розслідує привласнення депозитів кількох вінничан.

Вінницький підприємець прийшов переукласти договір, що робив з року в рік, поки не з’ясувалося — депозит вкрали.

Підприємця ж відправили до поліції. Ігор розповідає:

“Я пішов тоді до нового директора, він став шукати мій депозит на комп’ютері, а потім ошелешив звісткою: “Ваш вклад закритий, достроково розірваний”.

На поточному рахунку з 5 тис доларів залишилося 185.

Популярні новини зараз
Хто не встиг запастися, платитиме більше: в Україні стрімко дорожчає цибуля У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт Можна солити, консервувати та смажити: українців порадували новими цінами на сало путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Клієнт написав повторне звернення банк і розіслав листи в інші інстанції — скарги в Нацбанк, прокуратуру, польський офіс банківської установи. Він говорить, що у такому випадку переадресовувати вкладника до поліції — це знущання. Підприємець вже проконсультувався зі знайомими банкірами, і ті йому сказали — банк мусить повернути гроші.

Як повідомляв Знай.ua, у Києві орудують банківські аферисти.

Нагадаємо, як повідомляв Знай.ua, банда грабіжників викрала з ПриватБанку понад 3,6 млн грн.