Вже більше 200 протоколів складено з моменту 22 серпня, коли в силу вступили нові штрафні санкції за порушення при переміщенні нерозмитнених транспортних засобів.

Цю інформацію повідомляє Державна фіксальна служба.

"Згідно базі даних ГФС за ознаками зазначених правопорушень з 22 серпня 2019 року по 4 вересня 2019 року складено 243 протоколи про порушення митних правил". йдеться в повідомленні

Також відомо, що санкції зазначених правопорушень не змінилися (ч. 3 ст. 470 Митного кодексу України – 8500 грн, ч. 3 ст. 481 Митного кодексу України – штраф 17 тисяч грн).  

Популярні новини зараз

Зустріч "четвірки" закінчилася: Зеленський залишився з Путіним наодинці, перші подробиці

Путін попросив Зеленського розвернутися під час "нормандської зустрічі": відео

Лазарєв зізнався, чи буде весілля з Лорак: "Я абсолютно щасливий!"

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

При цьому змінився порядок провадження у справах про порушення митних правил – після складання протоколу про порушення митних правил здійснюються процесуальні дії, виноситься постанова у справах про порушення митних правил.

євробляхи
євробляхи

"Адміністративна відповідальність за ознаками злочинів, передбачених частинами п'ятою і шостою статті 470 Митного кодексу України та частинами п'ятою і шостою статті 481 Митного кодексу України, може наставати залежно від перевищення строків транзитного переміщення автомобілів та тимчасового ввезення (більше ніж 20 діб і більше ніж 30 діб)". зазначають у повідомленні

Нагадаємо, що влади не залишають у спокої "евробляхеров".

Як повідомляв портал Знай.uа, новий законопроект пропонує відстрочити введення штрафів за не розмитнені автомобілі.  

Також портал Знай.uа писав, що "евробляхи" при Зеленсоком отримають унікальний шанс.