З окупованого путінськими бойовиками Донбасу прийшли вельми плачевні новини. Так, головорізи з "ДНР" знову зухвало порушили "режим тиші" 14 вересня ворог 14 разів атакував позиції української армії.

Відомо, що супротивник використовував заборонену Мінськими угодами озброєння – міномети калібру 120 мм і 82 мм, а також відкрили вогонь з гранатометів і стрілецької зброї. Про це стало відомо завдяки повідомленням штабу Операції Об'єднаних сил.

"ЛДНР"
"ЛДНР"

В районі відповідальності оперативно-тактичної групи "Схід" противник здійснив дев'ять обстрілу позицій Об'єднаних сил:

-двічі неподалік від Новотроїцького – з гранатометів різних систем і стрілецької зброї;

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 12-18 січня: розваги Козорогів, гордість Тельців та перешкоди Терезів З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Показати ще

-тричі поблизу Водяного – з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї;

-неподалік від Кам'янки – з станкового протитанкового гранатомета;

-поблизу Богданівки – з станкового протитанкового гранатомета і стрілецької зброї;

-близько Лебединського і Досвідченого – з стрілецької зброї.

Нагадаємо, не зломлені духом: змагання воїнів АТО захопило всю Україну, фото нескорених.

Як повідомляв Знай.uа Зеленський надасть ветеранам війни на Донбасі новий статус: "Знати кожного в обличчя".

Знай.uа писав, Зеленський запав у душу голлівудським зіркам: "Цікавий, розумний і відданий своїй справі".