На тимчасово окупованій території Донбасу російська вдала почали застосовувати до бойовиків більш жорсткі заходи. Так, командування встановило для террористів величезні штрафи за передчасне розірвання контрактів. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Як відомо, на даний моменту на полігонах ОРДЛО відбувається підготовка новобранців для битви на передовій. Їм проводять не тільки військові заняття, але і активно пропагують "привабливість контрактної служби" у ЗС РФ.

При цьому російські окупанти все більше посилюють відповідальність за "ухилення від виконання військового обов'язку". Вони замовчують, що правила прийняття на контактну військову службу змінилися. Так, якщо російський найманець вирішить завчасно піти з фронту, йому доведеться заплатити штраф близько 2180 доларів.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Гончарук прозвітував перед українцями, тиждень був насиченим.

Популярні новини зараз
Відбір проводять жорсткий: у ТЦК розповіли, що чекає на мобілізованих Гороскоп на сьогодні, 27 червня: день невизначеності та несподіваних перешкод – прогноз для всіх знаків Зодіаку Пенсіонерам нададуть 25% знижки на комуналку: хто має отримати "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, під носом бойовиків "ДНР" виявили тіло агента ФБР.

Також портал Знай.ua писав, Росія висунула жорсткі вимоги по Донбасу.