Погода в Україні продовжує радувати жителів країни аномальним теплом. Однак бабине літо вже зовсім скоро змінить осіннє похолодання.

За прогнозом Укргідрометцентру, "серпень у жовтні" триватиме до 23 числа, але вже після в країні поступово почне холоднішати, а дощ з мокрим снігом проявлять себе.

Так 21 і 22 жовтня на південне узбережжя з'явиться потік холодного повітря. Так, в Одеській області вдень буде +14... +16 градусів тепла.

А ось 23 і 24 жовтня температура повітря знизиться до +15... +20 градусів за Цельсієм.

У Києві прогнозується від +16 до +18 градусів тепла, а вночі +7... +9 градусів за Цельсієм.

Згідно з даними Укргідрометцентру і Gismeteo, погода для Києва вже в середу, 23 жовтня не обрадує відступом бабиного літа, температура повітря знизиться до +15 градусів. Більш того, 23 жовтня слід очікувати опади.

Потім скромне тепло збережеться ще на кілька днів, проте вже 28 жовтня прогнозується +5 градусів, а 29 жовтня проявлять себе дощ зі снігом. З 1 листопада вірогідні вже денні морози до -1 градуса за Цельсієм.

Нагадаємо, що українські зірки підказали, як проводити осінні вечори.

Як повідомляв портал Знай.ua, насолодитися вражаючими видами на воду і залитими сонцем пляжі можна в найкрасивіших курортах Європи.

Також портал Знай.ua писав, що лікар Євген Комаровський розповів, що робити батькам, якщо дитина довго тримається підвищена температура.