Що означає ім'я Семен

Семен – це наша форма від древньоюдейского імені Симеон, яке в свою чергу означає «почутий Богом».

Який характер у Семена

Семени завжди відносять до себе з гумором, щоб уникати багатьох проблем. У дитинстві модель поведінки така ж, вони дуже часто таким способом намагаються розрядити обстановку. З однолітками Семен легко спілкується, стає душею компанії. Його ніщо не змусить стати замкнутим, а друзі завжди допомагають йому в труднощах.

Значення імені Семен

Самолюбство у Семена визначає його долю. Він образливий, може посваритися через це зі старими друзями, та і в сімейному житті з цими рисами йому буде складно. Гумор і тут допоможе йому. Але до роботи і справ він завжди грунтовно підходить, може стати чудовим письменником, музикантом, вченим чи лікарем.

Популярні новини зараз

Підопічна Потапа Андраде стала ведучою "Орел і Решка": по стопах Тодоренко і Нікітюк

Український викладач публічно назвав "солов'їну" мовою окупантів: "Я не разумею вашу псячу мову"

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Показати ще

Сумісність з жіночими іменами

Найкраще відносини складаються з жінками по імені: Анастасія, Ганна, Варвара, Віра, Євдокія, Зінаїда, Лідія, Маріанна, Марія, Мирра, Ніна, Тетяна, Фаїна

Погано і важко будуються відносини з володарками імені: Агнія, Анфіса, Валерія, Вікторія, Владислава, Катерина, Інна, Ірина, Кіра, Клавдія, Ксенія, Ніка, Світлана, Серафима

Відомі особистості на ім'я Семен

  • Семен Палій (Семен Гурко) — державний та військовий діяч Українського гетьманату, полковник Фастівського полку (Білоцерківського полку), один з керівників повстання на Правобережжі проти Корони Польської.
  • Семен Гнатович Височан — український військовий діяч, керівник селянського повстання, що розпочалося в Східній Галичині восени 1648 року при підході військ Богдана Хмельницького до Львова. Син керівника селянського руху на Галичині Гната Височана.
  • Симон Васильович Петлюра — український державний, військовий та політичний діяч, публіцист, літературний і театральний критик.
  • Семе́н Климовський — український козак Харківського полку, філософ, поет, автор пісні «Їхав козак за Дунай».
  • Семен Степанович Гулак-Артемовський — український композитор, співак, баритон (бас-баритон), драматичний артист, драматург, небіж письменника П. П. Гулака-Артемовського, автор однієї з перших опер на україномовне лібрето опери «Запорожець за Дунаєм».
  • Симеон, Симеон I Великий — князь Болгарії з 893 року, з 918 року — цар. Третій син князя Бориса I, батько Петра I.

Листівки і поздоровлення з днем Семена

Щиро Семена сьогодні вітаємо,
Здоров'я, щастя, удачі бажаємо.
Хай кожна днина буде гожа,
Нехай благословить Вас Мати Божа,
Нехай Ангел Божий поруч Вас крокує,
А Господь многая літ дарує!

У Семена нині свято,
Друзів прибуло багато.
Квіти є і подарунки,
І обійми, й поцілунки.
Але головне у тому,
Щоб й надалі цьому дому
Посміхалась Доля щиро,
Щоб жили Надія й Віра,
І Любов, розправив крила,
Кожне серце тут зігріла

Семен – ти в нас боєць,
І в роботі молодець!
Люблять всі тебе дівчата,
Липнуть всі, немов ти м’ята,
Ти в нас гордий, не здаєшся,
На любов не піддаєшся!
Хай завжди тобі везе,
І в житті буде все!

Як повідомляв Знай.ua синоптики розповіли, на скільки жорстоким буде жовтень. Прогноз приголомшить українців. Народний синоптик Леонід Деркач повідомив, чи буде бабине літо і коли чекати його настання.

Також Знай.ua писав, що останнім часом курс гривні коливається. Але цьому є пояснення. Економісти розповіли, чи буде долар по 30 і чи варто купувати зараз валюту.

Ще Знай.ua писав, що восени багато хвороб загострюються і псують враження від цієї чарівної пори. Від типових осінніх хвороб і загострень можна себе вберегти: потрібно проводити профілактику та лікування.