Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко попередив українців про зміни щодо субсидій. Так, він повідомив, що вони будуть нараховуватися за зміненим базовим нормативом комунальних витрат домогосподарства. А це в свою чергу призведе до того, що 150 тисяч родин залишаться без допомоги на оплату комунальних платежів.

За його словами, після закінчення опалювального сезону, а саме з 1 травня наступного року, буде застосовуватися новий базовий норматив комунальних витрат домогосподарства.

"Зміна відсотка платежу субсидії з 15 до 20 буде мати наслідки для одержувачів з найвищими доходами - оскільки їх розмір субсидії зменшиться. Це торкнеться 150 тис. домогосподарств, які отримують допомогу на оплату послуг ЖКГ. Це менше 4% від загальної кількості субсідіантов.", - зауважив Музиченко.

Віталій Музиченко

Також він додав, деякі із цих господарств і взагалі отримають більший відсоток до платіжок.

Популярні новини зараз
Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти" 36,6 грн чи 50 грн: в НБУ попередили, чого чекати від курса долара у найближчі місяці Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною
Показати ще

"Частина цих домогосподарств отримує підвищення відсотка платежу. Якщо таке домогосподарство платило при доході в 5000 гривень 20,5%, то воно буде платити 26%. Якщо ми говоримо про домогосподарство з доходом на рівні 1600 гривень, то в поточному режимі вони платять 6,5%, або 103 гривні, після змін стануть платити 8,5%, або 138 гривень ", - пояснив Музиченко.

Як підкреслив політики, на 2020 рік в бюджеті на субсидії закладено 47 млрд 628,6 млн гривень.

Нагадаємо, що в Україні готують нові зачистки субсидіантів

Як повідомляв портал "Знай.ua", отримати субсидію за спрощеною системою можуть не всі

Також "Знай.ua" писав, що влада перевірить всіх українців, які отримують допомогу від держави