На просторах мережі з'явилася досить життєва історія одного заробітчанина, який вирішив разом з другом підкорити іспанські плантації. У своєму блозі В соціальній мережі Instagram він поділився своїм першим досвідом щодо заробітку за кордоном.

Заробітчани

"Коли ми їхали в Іспанію, ми не очікували, що нам доведеться робити якісь махінації, працювати нелегально або ще щось в цьому роді. Нам було по 23 роки, і це була наша перша поїздка за кордон", - написав він.

Потім хлопець розповів про те, що ще до поїздки за кордон він випадково натрапив на свого одногрупника, який вже рік проживає в Іспанії.

"Після знайомства з Євгеном і Аллою у Валенсії, ми знову задумалися про те, щоб поїхати до Олега (так звуть мого одногрупника)… Але, зваживши всі за і проти, ми вирішили йти до кінця і влаштовуватися на легальну роботу, як нам тоді здавалося", - написав заробітчанин.

Популярні новини зараз

Може знадобитись після Нового року: вчені виявили несподіваний метод боротьби з алкоголізмом

Запеклу битву на Донбасі українські бійці відбили в рукопашну: найманці Путіна підійшли впритул

Сергій Лазарєв відмовився від весілля з Ані Лорак: "Я абсолютно щасливий..."

Шикарному життю вдови "Мотороли" позаздрить кожна жінка: замість скорботи елітні авто і дорогезні заклади

Показати ще

Після тижня перебування в Іспанії молоді заробітчани задумалися про те, щоб підробити паспорти громадян ЄС.

"Оформлення "паспорта" (ID карти) повинно було потягнути з нашої кишені ще близько 150 євро (інші 100 євро ми могли сплатити з зарплати), в результаті у нас повинно було залишитися трохи більше 100 євро на людину. А працювати ми могли тільки після оформлення документів…", - написав він.

Заробітчани

В результаті хлопці кинули монетку, щоб вирішити подальшу долю.

"Орел – ми залишаємося і робимо фальшиву ID карту, решка – їдемо в інший кінець Іспанії до мого знайомого і пытаем удачу там", - розповідає заробітчанин.

У підсумку випала решка, проте вони залишилися.

"Можливо все таки потрібно було "прислухатися" до монетці, може все обернулося б по іншому, але не варто шкодувати ні про що, ми були молоді, трохи дурні і наївні – і це безцінний для мене досвід, яким я з вами ділюся", - резюмував він.

View this post on Instagram

Мой первый опыт🇪🇦 (Ч.10 Орёл или Решка?”) ⠀ ❓Как часто вы решаете свою судьбу с помощью монетки? А что, если у вас почти нет денег и вы в чужой стране, вдали от дома? Доверитесь монетке? ⠀ Всем привет👋С вами @foris.blog ✔️ Когда речь идет о подделке документов, монетка явно не лучший способ решить этот вопрос. Итак, в предыдущей истории мы узнали, что нам должны сделать фальшивый паспорт гражданина ЕС для работы в Испании. Делать его или нет - решение за нами. Это продолжение истории о двух товарищах, решивших покорить испанские плантации. ✒️Все истории по хэштегу #foris_mystory ⠀ 🔘Когда мы ехали в Испанию, мы не ожидали, что нам придется делать какие-то махинации, работать нелегально или ещё что-то в этом роде. Нам было по 23 года и это была наша первая поездка за границу. ⠀ 🔘Перед поездкой я случайно наткнулся в инстаграмме на своего одногруппника из университета, и по стечению обстоятельств оказалось, что он уже почти год как живёт в Испании. Я с ним связался перед поездкой, и временами узнавал некоторую информацию (про сим карты, работу в Испании и т.д.) Из личных побуждений напрашиваться к нему я не стал, хотя он несколько раз намекал на то, что может помочь нам с работой. С тех пор мы периодически связывались с ним и несколько раз всеръёз задумывались о том, чтобы навестить его и попросить помощь. ⠀ 🔵После знакомства с Евгением и Аллой в Валенсии, мы вновь задумались о том, чтобы поехать к Олегу (так зовут моего одногруппника). От Валенсии к нему нужно было проехать всего около 120 км. Но, взвесив все за и против, мы решили идти до конца и устраиваться на легальную работу, как нам тогда казалось. В итоге, мы уехали в другой конец Испании, и мысль о том, чтобы попросить помощь у Олега уехала вместе с нами, так как нас разделяли уже около 900 км. ⠀ 🔵Спустя неделю после прибытия в Испанию, мы сидели и размышляли о наших дальнейших действиях, ведь недавно мы узнали о том, что нужно делать фальшивый паспорт гражданина ЕС. Сложно передать все мысли, волнения и переживания, которые у нас тогда были. Нервы были на пределе, но все-таки нужно было что-то решать. Снова мы начали задумываться о том, чтобы поехать к Олегу… 👇Продолжение в комментариях👇💬

A post shared by 🌍ВСЁ О РАБОТЕ ЗА ГРАНИЦЕЙ🌍 (@foris.blog) on

Нагадаємо, що вже починаючи з 2014 року українці почали масово "захоплювати" Польщу і активно піднімати її економіку. Однак, охочих працювати за кордоном стає все менше.

Як повідомляв портал Знай.ua, останнім часом заробітчани з України перестали бути настільки цінними для Польщі співробітниками, адже тепер вони не єдині мігранти, які трудяться на благо економіки цієї країни.

Також портал Знай.ua писав, що Україна вже кілька років поспіль відпускає молодих людей, які виїжджають на Захід у пошуках кращих умов життя. А ці заробітчани, не секрет, вже навряд чи повернуться додому.