Глава української держави Володимир Зеленський підписав закон про заборону на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах в Карпатах. Про це повідомили на офіційному сайті Верховної Ради України.

Володимир Зеленський

Слід зазначити, що цим законом відновлюється мораторій на суцільні рубки лісу в Карпатах, який діяв до 2011 року. Політики підкреслили, що після припинення цього мораторію екологічна ситуація в Карпатських регіонах значно погіршилася.

"Цей законопроект спрямований на вдосконалення заходів по охороні ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільних рубок як на підприємницькі, так і з оздоровчими цілями", — повідомляється в пояснювальній записці.

Володимир Зеленський

Популярні новини зараз
Відомий продюсер розповів про космічну пенсію Софії Ротару: "Ох, хлопці, вам би таку" Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Таким чином, законом забороняється будь-яка суцільна вирубка дерев, навіть якщо це все заради оздоровчих цілей.

"Це дозволить уникнути ситуацій, коли під виглядом проведення санітарних рубок, суцільним методом вирубується значна частина піхто-букових деревостанів", — уточнили автори.

Нагадаємо, що відтепер на водіїв, які будуть перевозити дітей без автокрісла, чекають серйозні штрафи. Відповідний закон вже підписав глава держави Володимир Зеленський.

Як повідомляв портал Знай.ua, брокенського примари вдалося сфотографувати на високому гірському хребті Чорногорії.

Також портал Знай.ua писав, що Володимир Зеленський, президент України, отримав на підпис законопроект №1152-1 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обігу фальсифікованих лікарських засобів".