Глава української держави Володимир Зеленський підписав закон про заборону на суцільну вирубку ялицево-букових лісів на гірських схилах в Карпатах. Про це повідомили на офіційному сайті Верховної Ради України.

Володимир Зеленський

Слід зазначити, що цим законом відновлюється мораторій на суцільні рубки лісу в Карпатах, який діяв до 2011 року. Політики підкреслили, що після припинення цього мораторію екологічна ситуація в Карпатських регіонах значно погіршилася.

"Цей законопроект спрямований на вдосконалення заходів по охороні ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільних рубок як на підприємницькі, так і з оздоровчими цілями", — повідомляється в пояснювальній записці.

Володимир Зеленський

Популярні новини зараз

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Лазарєв вперше заговорив про весілля з Лорак, фанати приголомшені: "Абсолютно щасливий!"

У Чехії обстріляли університетську лікарню: є жертви

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Таким чином, законом забороняється будь-яка суцільна вирубка дерев, навіть якщо це все заради оздоровчих цілей.

"Це дозволить уникнути ситуацій, коли під виглядом проведення санітарних рубок, суцільним методом вирубується значна частина піхто-букових деревостанів", — уточнили автори.

Нагадаємо, що відтепер на водіїв, які будуть перевозити дітей без автокрісла, чекають серйозні штрафи. Відповідний закон вже підписав глава держави Володимир Зеленський.

Як повідомляв портал Знай.ua, брокенського примари вдалося сфотографувати на високому гірському хребті Чорногорії.

Також портал Знай.ua писав, що Володимир Зеленський, президент України, отримав на підпис законопроект №1152-1 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за фальсифікацію лікарських засобів або обігу фальсифікованих лікарських засобів".