Перерахування коштів для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам призупинив Фонд соціального страхування. Причиною стало те, що виділені на це кошти вичерпалися.

Про це фонд повідомив на офіційному сайті 20 листопада.

Директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков пояснює: "За чинним законодавством Фонд не може перерахувати кошти за кожним із напрямів фінансування більше, ніж затверджено у бюджеті Фонду на 2019, прийняте Кабінетом міністрів. За напрямом матеріального забезпечення заплановані на рік витрати були вичерпані 19 листопада. Кошти на рахунках є, але з сьогоднішнього дня ми не маємо права їх перерахувати до внесення змін в річний бюджет".

Кабмін затвердив бюджет на 2019 рік 16.01.2019 року та загальні видатки Фонду запланували у розмірі 23,26 млрд гривень, зокрема, на виплату матеріального забезпечення та соціальних послуг – 12,974 млрд гривень, з яких 12,535 млрд грн – на матеріальне забезпечення.

Популярні новини зараз

Яке свято 12 грудня: чого не можна робити в цей день

Степаненко голосно висловилася про весілля Петросяна з молодою коханкою: "Якщо це правда..."

"Звичайно роман!": Балан і Кароль зізналися Осадчій у стосунках

Коханка лідера Rammstein зізналася, яким був Ліндеманн до знайомства з Лободою: "Однієї замало"

Показати ще

На 20 листопада по відповідній статті витрат кошторисні призначення на рік перевищені на 1,038 млрд гривень.

"Ситуація неприпустима, фактично зупинені виплати із-за бюрократичних причин. Зараз ми ведемо переговори з Міністерством соціальної політики, яке як орган державного нагляду за Фондом може за погодженням з Міністерством фінансів подати проект внесення відповідних змін на затвердження Кабміну", – каже Баженков.

Нагадаємо, коли краще завагітніти.

Як повідомляв Знай. ua, Мінсоцполітики зменшить виплати при народженні дитини.

Також Знай. ua писав, що українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин.