Папа Римський Франциск зробив гучну заяву щодо переговорів України і Російської Федерації.

Так, понтифік зазначив, що переговори, в результаті яких відбувся обмін полоненими, є успіхом дипломатії. Про це передає Vatican News.

Папа Франциск також заявив про це в контексті можливого випуску енцикліки (другого за важливістю документа після апостольської конституції) про ненасилля.

На його думку, для врегулювання військових конфліктів необхідно використовувати мирні шляхи, зокрема, переговори з допомогою посередників.

Папа Римський, фото: Ua.news
Папа Римський, фото: Ua.news

Популярні новини зараз
На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Погода в Україні різко зміниться: синоптик Наталія Діденко обіцяє переломний момент вже цього тижня Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

"Приміром, у випадку з Росією та Україною мова йшла не про зброю, а про переговори про обмін ув'язненими, і це позитивний крок. На Донбасі обмірковують про інший державний режим. Обговорення ведуться. Це позитивний крок", - підкреслив Папа Римський.

Нагадаємо, глава католицької церкви Франциск розповів про те, що необхідно нанесення шкоди екології визнати гріхом.

Як повідомляв портал Знай.иа, Папа Римський відмовився приймати в Римі колишнього президента Петра Порошенка.

Також портал Знай.иа писав, що Папа Римський призначив уродженця Вінниччини Олександра Язловецького єпископом-помічником Києво-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви.