Цими днями омбудсмена української мови Тетяну Монахову звинуватили у жорстокому злочині. Відтак, вона шантажувала студентку Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Окрім цього, вона покривала домагання викладача.

Як відзначається, інцидент стався ще в минулому році. Так, все розпочалося з того, що позаштатна журналістка видання "Шипшина", яка на той час навчалась в університеті, збирала матеріали щодо одного із викладачів, якого звинувачували в домаганнях.

"Коли я ще вчилася, до нас прийшов цей викладач і вже з першої лекції він розповідав про сексуальні підтексти, і що з ним багато студентів судилися, але жоден суд він не програв. Дівчата розповідали, що він одну за коліно чіпав. Одній з дівчат він сказав, що "хабарі бере виключно натурою". У деяких були різні листування з ним, де він писав "подяки" і робив різного роду натяки", - розповідає студентка ВНЗ.

Після цього, коли вже чимало інформації було зібрано, до дівчини зателефонувала завідувач кафедри журналістики Тетяна Монахова, яка почала шантажувати студентку тим, що та не отримає диплом в разі публікації матеріалу про викладача.

Популярні новини зараз

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Показати ще

"Якщо зараз будуть якісь брудні публікації, спрямовані проти Могилянки, ви диплом не отримаєте. Ми з вами в одній упряжці, а конфліктну ситуацію я розрулювала і я поговорила з усіма учасниками. Я просто сказала "дівчатка не витрачаємо нерви, здавати ви будете мені і Ользі Геннадіївні, покажіть, які роботи ви написали і ми вам все поставимо". Нема про що писати!", - заявила тоді викладачка.

Нагадаємо, батько української науки Патон святкує 101-річчя

Як повідомляв портал "Знай.ua", пробне ЗНО в Україні: опубліковано повний список предметів та дат

Також "Знай.ua" писав, освіта й умови життя: Україна зайняла 96 місце в світовому рейтингу процвітання