Мати загиблого журналіста Павла Шеремета в ефірі телеканалу ZIK прокоментувала інформацію, яку вона побачила та почула під час брифінгу керівників правоохоронних органів щодо затримання підозрюваних у цій справі.

“Я побачила жах. Я навіть собі не уявляла, що існують такі люди, дами, жінки, я навіть не знаю, як назвати. Вони не підозрювали, що їх слухають і говорили те, що думають. Те, що вони говорили — вони перестали бути людьми. Я не знаю, якими вони були до 2014 року, але те, що я почула сьогодні, мене жахнуло”, - сказала Людмила Шеремет.

Нагадуємо, що за підозрою у вбивстві журналіста Павла Шеремета було затримано п’ятьох осіб.

Як повідомляв Знай.uа, між Шепелєвим і Малаховим розгорілася недитяча ворожнеча через Фріске: чого не пробачив колишній співачки.

Популярні новини зараз
Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Повісток можна не боятися: низку українців звільнять у липні від мобілізації – кому пощастить Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам Відстежує геолокації та збирає дані: у мережі розкрили нюанси програми "Резерв+"
Показати ще

Також Знай.uа писав про те, що Юзік зі "Слуги народу" зганьбився на місці жахливої пожежі в Одесі: епічне відео.