Стало відомо, яким буде курс іноземних валют за даними Національного банку України (НБУ) у середу, 15 січня 2020 року.

У порівнянні з показниками у вівторок, 14 січня, гривня трохи ослабла в своїх позиціях, її показник – 24,02 за долар. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют НБУ на 15 січня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 24,0257 гривні;

- 100 євро – 26,6889 гривень;

Таким чином, долар подорожчав на 10 копійок. При цьому євро зріс на 6 копійок.

Популярні новини зараз
Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців Зволікати не можна: чоловікам дали 10 днів, щоб не перетворитись на ухилянтів Коли скінчиться пенсія по інвалідності: в Пенсійному фонді надали роз'яснення Пенсіонерам виплатять рекордну надбавку: хто отримає більше 5 тисяч
Показати ще

курс долара
курс долара

Нагадаємо, що уряд вводить дешеві кредити для українців у цьому році. Програма "Повертайся і залишайся" передбачає, що частина відсотків по кредитах буде виплачуватися з держбюджету.

Як повідомляв портал Знай.uа, подорожчання курсу є результатом плаваючого курсу, а від зміцнення національної валюти виграють споживачі. Про це заявив представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

Також портал Знай.ua писав, що обсяги купівлі та продажу валюти онлайн фізичними особами в 2019 році були майже рівними і становили по $1 млрд. Така інформація з'явилася на сайті НБУ.