У Китаї місцеві ЗМІ, а також користувачі соцмереж, відреагували на масові протести, які відбулися у селі Нові Санжари Полтавської області, куди й евакуювали українців з інфікованого КНР. І варто зауважити, що вони шоковані тим, що там відбулося.

Про це у своєму Facebook  написав перекладач Сергій Китайський, додавши скріншоти з коментарями китайців.

Варто зауважити, шо у селищі Нові Санжари обурені люди, частина з яких є не тамтешніми, протестують проти того, аби там не розміщували евакуйованих з Китаю українців. Активісти перекрили в'їзди в селища своїми автомобілями, вантажівками і навіть тракторами. А пізніше і зовсім закидали їх автобуси камінням, а поліцейських – побили.

Мітинг в Санжарах

"Якщо Україна так прийняла своїх власних громадян, то я уявляю, як ми її легко розірвемо, якщо буде війна, та мої діти набагато згуртовані, ніж українців", - написав китаєць під дописом з ситуацією в Нових Санжарах.

Популярні новини зараз

83-річний шаман "причарував" 27-річну красуню, весілля спричинило гучний скандал

У США копи затримали творця Covid-19, - ЗМІ

Харків'янин показав дива винахідливості, щоб уникнути штрафу через маску- краще так не робіть, фото

Українка вибухнула гнівом через антисептик в "АТБ" - руки покрились лускою, як у риби

Показати ще

"Вкрай нерозважливо і ганебно так чинити зі своїми близькими перед обличчям епідемії", - пише інший житель КНР.

Скріншот одного з коментарів

"Зараз їх (евакуйованих - Ред.) Серця і надії розбиті, у цих українців залишилися тільки теплі спогади про отриману ними любові в Ухані", - зауважив третій користувач соцмережі.

Ще один чоловік написав наступне: "Китайці заради своїх близьких можуть згуртуватися і самовіддано пожертвувати життям. Іноземці, щоб не приймати своїх близьких, можуть грабувати і вбивати".

"Ті, хто залишився в Ухані, знаходяться в більшій безпеці, ніж в Україні", - зробив висновок ще один житель Китаю.

Скріншот допису