У старших класах українських шкіл з'явиться новий предмет "Захист України", він буде проводиться замість "Захисту Вітчизни". Кабінет міністрів прийняв відповідну постанову 26 лютого 2020 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти. Так, за словами міністерки Анни Новосад, українська освіта тривалий час працювала за радянською системою, і такий предмет, як "Захист Вітчизни" – одне із проявів цієї системи. Тому його потрібно замінити, особливо на шостому році війни в України.

"Це важливий акцент, і я рада, що ми нарешті його поставили. Тепер не менш важливе завдання – покращувати зміст цього предмета і матеріально-технічне забезпечення шкіл. Важливо, щоб цілі, які ми закладаємо в конкретний предмет, у тому числі і оновлений "Захист України", відображення й у підручниках, за якими навчаються учні. Так зміни стануть системними і ґрунтовними", - заявила Міністерка освіти і науки Анна Новосад.

Ганна Новосад, фото з особистої сторінки у Facebook
Ганна Новосад, фото з особистої сторінки у Facebook

Зазначимо, що предмет "Захист України" є обов'язковим для учнів 10-11 класів. Він покликаний навчити школярів знати і розуміти оборону країни, а також уміти діяти в надзвичайних ситуаціях. Учні вивчають цю дисципліну як на теоретичних заняттях, так і під час навчально-польових та навчально-тренувальних уроків.

Нагадаємо, шкільну програму гарненько "почистять від страждань".

Популярні новини зараз

Тирани та деспоти в зодіакальному образі - хто зі знаків має нестерпний характер

Курс валют на 28 березня засмутить закритих на карантин українців

Помста за критику? Влада почала відкрито переслідувати Пальчевського

Як діють італійські багатії під час епідемії, на відміну від жадібних українських олігархів

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що міністр освіти Новосад заявила, що в Україні занадто багато вчителів.

Також портал "Знай.ua" писав, яку зарплату будуть отримувати вчителі вже у 2020 році.