Завтра в Києві зупиняться пасажирський транспорт. Це правда. І це шокова терапія на найближчі дні. Поки люди не будуть налякані, то вони будуть прагнути їздити і спілкуватися. Єдиний варіант - налякати людей реальними фактами або хоча б реальним уявленням картини. Інтерв'ю з лікарями та владою з Уханя, щоб вони розповіли, як зволікання з екстреними заходами на добу генерує плюс 20 тис заражених на добу. Про ситуацію з пандемією коронавірусу пояснив відомий політолог і журналіст Юрій Романенко.

"Далі поясніть, що як тільки люди перестануть лазити по вулицях і супермаркетам без діла, то громадський транспорт включать для того, щоб нормально функціонували всі служби", - зазначає він.

Також за словами автора, варто зняти всі тендерні обмеження, бо це війна і зараз як ніколи важливо швидко приймати рішення. Якщо столиця не може закупити маски через тендери, то краще їх уникнути і купити дешево маски, щоб роздавати їх всім і кожному. Інакше нерозумно говорити, що люди ходять без масок, коли їх просто важко і дорого дістати. Це гарний шанс запустити власне виробництво всередині країни. Це ж стосується рукавичок і антисептиків.

"І пояснюйте, пояснюйте з ранку до вечора. Це війна. Люди повинні розуміти чому вони жертвують заради чого і коли це закінчиться. Якщо вони не розуміють, вони будуть бунтувати. Багато втратять роботу і будуть страждати. Страждання має бути виправданим. Тоді настає прийняття і смирення", - зазначає Романенко.

Популярні новини зараз

Рідні Заворотнюк терміново звернулися до медиків у день народження "прекрасної няні"

Головне за день п'ятниці, 3 квітня: українцям підвищили пенсії, відтягнули кредити і назвали банки, які заплатять

У Львові молода жінка померла через дивну хворобу, медики спантеличені - на коронавірус не дуже схоже

"Перерахуйте у себе звивини!" — доктор Комаровський зробив гнівну заяву

Показати ще

А в якості бонусу вам кількість хворих, яка буде в Україні через місяць, якщо ситуація і далі буде розвиватися в такому ж безпілотному режимі. Юрій Глодовский (Глодовський Юрій) зробив розрахунки в ексель, використовуючи офіційну статистику. Як ви розумієте, реально кількість буде ще вище.Тому я та кричу, щоб до цього поставилися серйозно.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, вода стала прозорою, а вулицями плавають дельфіни – як коронавірус "відродив" Венецію.

Як повідомляв Знай.uа Романенко закликав Зеленського рятувати українців, а не віддавати їх в "жертву" коронавірусу.

Знай.uа писав, більше 500 чоловік відправили на самоізоляцію через коронавірус на Полтавщині, кількість зростає.