Виявилося, що в 2019 році трудові мігранти перерахували в Україну практично рекордну суму грошей - 16 мільярдів доларів США. Україна залишається найбільшим одержувачем грошових переказів в регіоні, досягнувши нового рекордного показника.

Про це свідчать дані доповіді Світового банку.

Заробітчани у Польщі, скріншот: YouTube
Заробітчани у Польщі, скріншот: YouTube

Для порівняння, у 2018 році трудові мігранти з України перевели додому близько $14 млрд. Обсяг грошових переказів в країни Європи і Центральної Азії Світовий банк оцінює в 65 мільярдів доларів. Це на 6% більше, ніж минулого року. Всього в світі перекази трудових мігрантів склали більше $553 млрд.

У той же час, прогнозують у Світовому банку, в 2020 році через економічні наслідки пандемії коронавірусу обсяги грошових переказів у світі скоротяться приблизно на 20%.

Популярні новини зараз
Зупинив авто - отримав повістку: що необхідно знати водіям про свої права Гороскоп на четвер 14 листопада для всіх знаків Зодіаку: до Левів "підкотить" незнайомець, Рибам впоратися б із самим собою Дітям дадуть по 3000 гривень до Дня Святого Миколая: як отримати виплату Мобілізація змінює фокус: кому з українців 50+ років час готуватись до армії
Показати ще

Таке скорочення стане найстрімкішим в новітній історії. Воно значною мірою викликане зниженням рівня заробітної плати та зайнятості трудових мігрантів. Саме трудові мігранти є найуразливішими до втрати роботи і заробітної плати під час економічної кризи, - пояснюють у Світовому банку.

Також варто нагадати нашим читачам, що раніше свої оцінки щодо того, скільки грошей в Україну перевели працівники, оприлюднив Нацбанк. За його підрахунками, ця сума становить понад $12 млрд за підсумками 2019 року.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, кінець заробітків - українців після карантину можуть не випустити за кордон.

Як повідомляв Знай.uа Європа змилосердилася над українцями і пустила на заробітки, але є великий нюанс.

Знай.uа писав, посуха поклала край планам заробітчан, такого не було останні 100 років.