14 серпня святкується день Медового Спаса, або Маковея, що є першим з трьох Спасів в році. Наступними відзначають Яблучний і Горіховий. В цей день українцями примітні походи в церкви і освячення меду, який згодом необхідно використовувати в їжу. Медовий Спас виступає кордоном між закінченням літнього і початком осіннього періоду. Про це повідомили на сайті "Суспільне".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧитайте Знай в Google News!
У XXI столітті стало важче підтримувати старі традиції. Люди все частіше ігнорують звичаї і стародавні свята, хоча Медовий спас може дозволити переосмислити банальне ставлення до цукру, щоб зробити вибір на користь такого продукту як мед. Енергія, що отримується з меду зберігається набагато довше, ніж цукор, так як містить меншу кількість фруктози. Низький глікемічний індекс в продуктах харчування дозволить контролювати "вкидання цукру" і вберегти організм від стресу.
Вітамін С, ніацин (вітамін В3), фолієва кислота, вітамін В5, кальцій, калій, цинк, селен, залізо, марганець — все це міститься в невеликій ложці меду. У цукрі подібні корисні речовини просто відсутні.
Бджоли передають меду величезну кількість корисних бактерій, які необхідні кисломолочних бактерій в організмі людини і дозволяють більш якісному засвоєнню їжі.
Вживання меду дозволяють позбутися від дискомфорту в області горла, якщо воно болить, і сприяє активній боротьбі зі штамами "поганих" бактерій, тоді як цукор тільки погіршує ситуацію. А ще мед може підготувати людину до сезонної алергії, отримуючи від нього мікродози алергенів.
Нагадаємо, вітамінна шпаргалка: в яких продуктах найбільше корисних речовин.
Як повідомляв "Знай.ua", лимонний дар богів: позбавляємося від зайвих кіло за допомогою вітамінного сиропу.
Знай.ua писав, що і мертвого на ноги поставить: кращий рецепт для оздоровлення на основі вівса.