Робити у разі втрати пенсійного посвідчення. Чи можна у короткий термін відновити важливий документ, і як це може позначитися на виплатах.

Зазначається, що українці на сьогоднішній день можуть поновити пенсійне посвідчення одразу трьома способами.

Як відомо, після початку російського вторгнення багатьом українцям довелося в екстреному порядку залишити свої будинки і переїхати в безпечніше місце. Були й такі випадки, що деякі важливі документи або забувалися вдома, або ж було втрачено.

Пенсіонери, фото: Знай.ua
Пенсіонери, фото: Знай.ua

Якщо ви не можете знайти своє пенсійне посвідчення, воно стало непридатним або ж пенсіонер почав отримувати інший тип пенсії, його можна замінити на нове.

Популярні новини зараз
2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Для цього потрібно подати спеціальну заяву до Пенсійного фонду з проханням про видачу нового.

У першому способі це робиться за допомогою особистого кабінету на електронному Порталі надання соціальних послуг і вибираєте пенсійний розділ. Там відбувається одразу авторизація.

Пенсійний фонд. Фото: скриншот Youtube
Пенсійний фонд. Фото: скриншот Youtube

Другий спосіб включає мобільний додаток "Пенсійний фонд". Там існує спеціальний розділ, який дозволяє подати заяву на його виготовлення.

Ну і третім, фінальним способом є звернення до територіального відділення Пенсійного фонду України. Тобто особливої ​​проблеми у цьому немає, і на виплати ніяк не вплине. За стислі терміни все відновлюється, і можна не переживати.

Пенсійний фонд, кадр з відео
Пенсійний фонд, кадр з відео

Нагадаємо, що чи справді треба боятися зими цього року: українців порадували несподіваною новиною

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк залишив українця без засобів для існування: все через збій у банкоматі

Також, уроки про повітряну тривогу та історія російсько-української війни: як змінилася навчальна програма для школярів у 2022 році