Професія сапера дуже важлива у військовій справі, адже саме вони не лише допомагають під час війни, а й після звільнення захоплених територій.

Долучитися до цієї нелегкої справи, очевидно, вирішив і депутат від партії "Слуга народу", колишній ведучий програми "Ревізор" Микола Тищенко. Але є один важливий нюанс.

Філонова та Тищенко, фото з Нового каналу
Філонова та Тищенко, фото з Нового каналу

Микола не раз уже потрапив у смішні ситуації: то котлети він назве мітболами, то гречку купує дешево... Українці розділилися на два табори: одні сміються з цього, а інші зляться, що при владі є такі люди. Зараз Тищенко "потішив" людей з обох таборів.

Справа в тому, що депутат за допомогою "спеціальної гілки" проводив розмінування автомобіля. Це все виглядало настільки смішно, адже чоловік посилено тицяв у каску палицею, думавши, що вона замінована.

Популярні новини зараз
3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Що можна додати в олів'є, щоб смак був незабутнім: 2 нових рецепти салату для столу на Новий рік Як вдвічі швидше відварити картоплю, зекономивши світло та газ: допоможе один простий продукт Як зробити з картоплі свічку, яка горітиме дуже довго: світло, романтика та вечеря
Показати ще

Микола Тищенко "розміновує" автомобіль палицею, кадр з відео
Микола Тищенко "розміновує" автомобіль палицею, кадр з відео

"Розрулив" ситуацію військовий, який мовчки підійшов до каски, взяв до рук і передав Тищенку, який показав на камеру намальовану всередині каски букву z.

Микола Тищенко "розміновує" автомобіль палицею, кадр з відео
Микола Тищенко "розміновує" автомобіль палицею, кадр з відео

У соцмережах українці регочуть над смішним відео з Харківської області.

@vvvbannykh1

#тищенко #николайтищенко #харьковскаяобласть #разминирование

♬ Epic Music(830640) - Pavel

"Напевно не гуманно в 21 столітті робити самосуд, але все до цього йде!", "Нічого сказати, курям на сміх", "Це нова серія "Розсміши коміка"?", "Сам навіть каску не підніме", "Потім скаже, що був на війні", "Тримає каску і думає, що то соковитискач," "Все, УБД забезпечено", "Пороха і Сеню де дів?", "Тор Лякливий, сюжет для Марвел"...

Нагадаємо, що Микола Тищенко повернувся з "передової" Закарпатського фронту: українці пожартували з "бойового поранення" нардепа.

Раніше ми повідомляли, що Філонова засумувала без Тищенка, який захищав закарпатський фронт.