Українці продовжують скаржитися на обслуговування одного з найбільших державних банків країни "ПриватБанк". Цього разу невдоволена клієнтка "ПриватБанку" розповіла, що у неї з картки шахраї списали гроші за рахунок поповнення невідомих номерів. І сума була не маленька, а цілих 24 тисячі гривень.

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеної клієнтки на порталі Minfin у розділі для відгуків.

Приватбанк. Фото: скрін youtube
Приватбанк. Фото: скрін youtube

"Відбулося списання кредитного ліміту банком, шахраями, не знаю ким, а саме на поповнення 3х мобільних номерів невідомих моєї матері на суму 24тис, без жодних повідомлень, підтверджень. У вас або з безпекою біда, або ви заразом. У цій ситуації нам тільки порадили придбати за 29 грн. на місяць страховку від шахрайства.

А поки сиділи у черзі, кожна друга людина з такою проблемою. Літнім людям, і кожному українцю краще придбати картку іншого банку, тому що цей банк не може гарантувати безпеку ваших коштів просто так, лише за 29 грн. на місяць. А те, що операційісти кажуть, що ми передали дані своєї картки та паролі від банкінгу, то все доводить шахрайство банку, бо крім поповнення мобільного та оплати комуналки цією карткою більше не користувалися.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода Комунальні тарифи з 1 серпня: скільки доведеться платити за електроенергію, газ та воду Українців ловитимуть посеред вулиці — ТЦК отримали нові повноваження по перевірці документів "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України
Показати ще

І жодних відвідувань сторонніх сайтів та дзвінків від шахраїв не було, бо інтернетом не користуються батьки. Дякую "ПриватБанку" за борг та нарахування відсотків у такий час, де кожна копійка як ковток повітря.", - розповідає українка.

Скарга клієнтки, скріншот: Minfin
Скарга клієнтки, скріншот: Minfin

Представники банку все-таки відповіли клієнтці, але в шаблонній формі, без надання вирішення цієї проблеми:

Відповідь "ПриватБанка", скріншот: Minfin
Відповідь "ПриватБанка", скріншот: Minfin

Нагадаємо, у безпеці лише Монобанк: українців попередили про масове закриття відділень .

Раніше повідомлялося, експерт розповів, як останній квартал року змінить ціни на продукти: позитивного мало .

Також, ПриватБанк залишив українку без гроша в кишені, без пояснень заблокувавши всі рахунки .