Вже якось незабаром у двері до нас постукають Чорний Водяний Кролик і Кіт - сиволи 2023 року.

З правилами зустрічі Нового року ви вже знайомі, адже ми вам розповіли і про одяг, і про манікюр, і святковий стіл. Ближче до свята ми про це нагадаємо, але зараз хотілося б поговорити про загадування бажань цієї чарівної ночі. Звичайно, в усіх українців воно одне на всю країну (або дуже схоже), але треба знати і те, як саме варто загадувати бажання, щоб Кролик (або Кіт) його обов'язково виконали.

Кіт, ялинка. Фото з вільних джерел
Кіт, ялинка. Фото з вільних джерел

Які бажання може виконати Чорний Водяний Кролик

Талісман 2023 м'який, ласкавий і сімейний знак. Він любить спокій та затишок. Тому під час правління Чорного Водяного Кролика не варто чекати на серйозні потрясіння. М'який талісман із задоволенням виконує бажання, пов'язані з сім'єю та особистими стосунками. Тварина допоможе реалізувати всі цілі, пов'язані із роботою. Однак на це можуть розраховувати люди, які працюють на благо своєї сім'ї. Кролик допомагає також тим, хто найбільше бажає підвищити комфорт свого життя. Він подарує їм нові здібності.

Кролик може виконати такі бажання:

Популярні новини зараз
Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще
  • знайти своє кохання;
  • зміцнити відносини із партнером;
  • отримати підвищення;
  • знайти приховані таланти, призначення;
  • відправитися в подорож.

А ось багатства просити у Кролика не варто. Наступний рік буде украй важким у фінансовому плані. Несприятливий період інвестицій.

Кролики, символ року. Фото з вільних джерел
Кролики, символ року. Фото з вільних джерел

Як правильно загадати бажання, щоб Кролик його виконав

Це багаторівневий обряд, що складається з наступних дій:

  • купити фігурку Кролика, але вона повинна відображати те, чого ви бажаєте найбільше (тварина з барабаном якщо хочете слави, з монетками - для багатства, парні - для бажаючих здобути кохання або зміцнити спілку);
  • вибрати правильне вбрання для зустрічі Нового року (чорне, синє, зелене, блакитне вбрання або речі в будь-яких природних відтінках);
  • накрити стіл з великою кількістю овочевих закусок та салатів (уникайте м'ясних страв з кролятини);
  • зустрічайте свято у колі близьких людей;
  • зробіть скриньку бажань червоного кольору (або купіть її, але тільки ту, яка вам сподобається) і напишіть на різних аркушах 8 бажань.

Новий 2023 рік, фото Знай.ua
Новий 2023 рік, фото Знай.ua

Подумайте заздалегідь, чого б вам хотілося. Пишіть бажання з конкретикою та без частки "не". Коли куранти почнуть бити, візьміть листи та починайте згортати у сувої. Кладіть їх у скриньку і уявляйте, що бажання вже виконуються. Вірте щиро в це. Після цього помістіть скриньку в затишне місце.

Езотерики рекомендують розміщувати коробочку у кімнаті, де ви буваєте найчастіше. Краще, якщо ви покладете її десь біля ліжка.

Коли бажання почнуть виконуватися, виймайте аркуші, на яких вони були зафіксовані. Дякуйте Кролику та спалюйте сувої у вогні свічки.

Нагадаємо про найкращий манікюр для зустрічі Нового 2023: що зробити з нігтями, щоб не засмутити Чорного Кота.

Раніше ми повідомляли, як правильно зустрічати 2023 рік: їжа, одяг та головні прикмети для кохання від Чорного Водяного Кролика.