Ще до початку зими, 28 листопада 2022 року, стартував Різдвяний піст, який входить до четвірки найдовших постів протягом усього року. Бо він триває цілих 40 днів.

Зараз ми поговоримо про велике свято 4 грудня – Введення у храм Пресвятої Богородиці. Цього дня можна попросити у Діви Марії заступництва та допомоги на весь рік. І найголовніше, підібрати правильну молитву. Ми запропонуємо вам одну з таких, яку потрібно прочитати кожному.

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

***

Пресвята і Велика Діва, обраниця Господа нашого, ти принесла себе в жертву і залишила грішний світ для великої мети служити Богові. Не залиши своїх рабів у їхніх молитвах про праведність і віру щиру. Захисти і проведи життя з мудрістю своєю. Благодать твоя нехай допоможе нам здобути віру істинну, позбавити гордині, жадібності та дурості.

Популярні новини зараз
Загинув один із найкращих льотчиків України Данило Мурашко: був вірний народу до кінця У Верховній Раді задумалися знизити пенсії: хочуть досягти справедливості Хворий на голову Іван "Гойда" Охлобистін вже ділить броню "Abrams": по 10 мільйонів за кожен Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

Даруй здобути духовну досконалість і навчити дітей наших жити у мирі та чистоті душевній. Моли Бога про спасіння наших грішних душ і висвітлюй шлях тернистий своїм світлим поглядом. Нехай не залишить Господь дітей Своїх у хвилини слабкості та труднощі. Амінь.

***

Церква, фото: Facebook
Церква, фото: Facebook

Цього дня заборонено укладати церковні шлюби, шити, прати, ображатися, злитися, позичати і найголовніше - прибирати.

Нагадаємо, що можна їсти на Різдвяний піст: віруючим показали харчування щодня, аж до 6 січня.

Раніше ми повідомляли про молитви за сина і дочку до Господа, Пресвятої Діви та Ангела-охоронця: прості слова, щоб уберегти дітей від негараздів.

Також стало відомо, що в жодному разі не робіть цього із хлібом: проблеми зі здоров'ям та життям ходитимуть по п'ятах.