Більшість наших читачів чудово пам'ятають, що в Україні у 2023 році має відновити процедуру технічного огляду транспортних засобів. Насамперед необхідно розуміти, що техогляд повернеться також і для легкових автомобілів. Саме тому водії мають заздалегідь підготуватися, щоб уникнути дуже неприємних ситуацій на СТО та повторних перевірок.

Інформацію про це ми виявили у влогу одного з відомих українських автоблогерів на YouTube, тепер наші читачі знатимуть, як збільшити шанси на успішне проходження технічного огляду.

Техогляд, скріншот: YouTube
Техогляд, скріншот: YouTube

Насамперед слід розуміти, що своєчасна увага до автомобіля допоможе уникнути не лише необхідності повторного проходження техогляду, а й загалом спростить життя водія.

Наразі в Україні діють норми, згідно з якими на техогляді перевіряють кілька основних систем автомобіля:

Популярні новини зараз
По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Ексучасниця Віагри Надія Мейхер сховалася у Німеччині, а її чоловік заробляє криваві гроші у Росії Пенсіонерами займуться: перевірять та заберуть виплати На українських дорогах знову зводять блокпости: кого торкнеться посилена "фільтрація"
Показати ще

- системи гальмівного та кермового управління;

- Зовнішні світлові прилади;

- Пневматичні шини та колеса;

- Світлопропускання скла;

- газобалонне обладнання (за наявності);

— інші елементи та частини, що безпосередньо відносяться до безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища.

Техогляд, скріншот: Facebook
Техогляд, скріншот: Facebook

У зв'язку з цим вже сьогодні можна самостійно провести хоча б поверхневу перевірку автомобіля на справність вищезгаданих систем, оскільки водій особисто зацікавлений у безпеці свого пересування на авто, і він має дбати про це незалежно від обов'язковості техогляду.

Нагадаємо, на техогляд доведеться брати кредит? Українським водіям показали новий прайс.

Раніше повідомлялося, на техогляд можна не їхати: що робити, якщо ваша "ластівка" почала видавати тривожні звуки.

Також, у ПФУ розповіли, чи стане машина проблемою для оформлення субсидії, і що в таких випадках робити.