Дошка бажань, також відома як карта мрій – це візуальний інструмент, який допомагає людині визначити, зрозуміти та зосередитися на власній меті.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПідхід з використанням дошки також підштовхує до встановлення пріоритетності й перевірки прогресу протягом року. Чим частіше наша думка про бажане підкріплюватиметься позитивною енергією, тим частіше вона зустрічатиметься в житті.
Завдяки ефективності, карту бажань чимало людей по всьому світу розробляють для переосмислення життя.
З чого почати
Створювати Карту мрій можна на дошці, або на ватмані формату А1. Можна завантажити будь-яку розробку та роздрукувати всі шаблони. Для візуального наповнення використовуйте різноколірні маркери, наклейки та вирізки. Будь-які яскраві речі, які можуть прикрасити дошку. Знайдіть кілька журналів, з яких можна вирізати зображення та цитати.
Найголовніші атрибути: фотографії, надруковані чи написані від руки вислови, зображення місць для подорожі, нагадування про події чи людей.
Розміщення
Розміщення речей на дошці справа делікатна, тому спочатку слід визнати головні цілі, а потім записати конкретний курс дій для досягнення. Подивіться на свій список і знайдіть зображення чи символи, які йому відповідають. Приклейте або закріпіть компонент на дошці, повторіть дію з усіма написами. Можна розбити мапу на кольори в залежності від бажання.
Нагадаємо, ми писали, що українцям пообіцяли найсучаснішу енергосистему у світі: але скільки цього чекати.
Як повідомляв "Знай.ua" мінімальна пенсія у 2023 році: головні цифри, які мають знати українці
Також "Знай.ua" інформував світло подорожчає одразу на 18%: українцям, які живуть у непроглядній темряві, виставили нові тарифи