Зниження гемоглобіну в крові ще називають анемією, та це може стати причиною серйозних захворювань. Анемія викликає "кисневе голодування клітин", симптоми — загальна слабкість, підвищена втомлюваність, схильність до захворювань.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа допомогою простих домашніх засобів можна підвищити рівень гемоглобіну без пігулок. Про це пишуть на порталі woman24.
У їжу слід вживати продукти, що містять вітамін С. Організму необхідний вітамін С, щоб засвоювати залізо, яке впливає рівень гемоглобіну. Продукти з великим вмістом вітаміну С – це не лише цитрусові, а й полуниця. З овочів підійдуть перець, помідори, броколі та шпинат.
Підійдуть також м'ясо та морепродукти. Червоне та біле м'ясо є чудовим джерелом заліза. У мідіях та устрицях, а також у деяких видах риб, такими як тунець, сом, лосось та сардина, також можна підвищити рівень гемоглобіну.
Квасоля, нут, горох, сочевиця, пшениця та овес є хорошими джерелами заліза. Деякі овочі містять не лише вітамін С, а й залізо. До них відносяться листова зелень, така як шпинат. Наші бабусі та дідусі їли буряки, коли хотіли оздоровити свою кров. До речі, картопля також є добрим джерелом заліза.
Попри це варто знати продукти, які знижують рівень гемоглобіну. Це безалкогольні напої з кофеїном, такі як кола. Також не дають організму засвоювати залізо таніни в каві та чорному чаї.
Їжа, багата на кальцій, корисна для здоров'я, але її слід вживати тільки в помірних кількостях, коли йдеться про рівень гемоглобіну. Кальцій знижує засвоюваність заліза, тому з молочними продуктами, якщо у вас низький гемоглобін, краще зачекати.
Нагадаємо, ми писали, що фермер пояснив, чому немає моркви по 15-20 гривень.
Як повідомляв "Знай.ua" 14-річна українка захотіла пишні губи та вколола собі олію.
Також "Знай.ua" інформував, що у графіках відключення світла виявили сотні порушень, українці лютують.