Практично всі чоловіки призовного віку в Україні можуть отримати повістку, проте цю процедуру незабаром можуть завершити. Представники Збройних сил України аргументують такі заходи тим, що чоловіки на дуже низькому рівні виявляють активність щодо інформування територіальних центрів комплектування.

Про це розповів начальник управління персоналом штабу командування Сухопутних військ ЗСУ Роман Горбач.

Військкомат, фото: unian
Військкомат, фото: unian

За його словами, Міноборони України збирає та актуалізує дані про військовозобов'язаних, оскільки чоловіки майже ніколи не інформують територіальні центри комплектування про те, яку освіту вони здобули, куди переїхали, коли побралися, розлучилися чи у них з'явилися діти.

Роздача повісток з метою уточнення даних, пояснив він, відбувається у громадських місцях, бо вручати повістки за домашніми адресами малоефективно: люди не відчиняють двері.

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

Українські захисники, скріншот: YouTube
Українські захисники, скріншот: YouTube

"Саме тому начальники територіальних центрів обирають місця, де багато людей", – додав Горбач.

Особливо легко це зробити, коли порушується громадський порядок, наприклад, комендантська година. Але це не означає, що всім цим людям вручають повістки, щоби закликати їх до ЗСУ. У 95% це роблять, щоб громадянин з'явився до територіального центру та там уточнили його військово-облікові дані. А потім він повертається додому, наголосив військовий.

Нагадаємо, ще одна група чоловіків може їхати за кордон: кому пощастить відвідати дружину.

Раніше повідомлялося, що залишки крейсера "Москва" випливли на одеському пляжі: окупанти продовжують влаштовувати "сюрпризи" українцям.

Також, розбирають, як гарячі пиріжки: які спеціальності у попиті для мобілізації у ЗСУ.