Робити у випадках, якщо ви раптом забрали забрати свої документи з паспортного столу. Як довго вони можуть зберігатись на відділеннях.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це йдеться у прес-службі ГМС.
Минулий рік був дуже непередбачуваним і змінив плани мільйонів українців. Багато хто просто не встиг забрати документи з паспортного столу, і тому громадянам нагадали, що робити в таких випадках.
"Який термін зберігання документів у Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) чи у центрах "Паспортний сервіс" Державного підприємства "Документ" - йдеться у повідомленні.
Виявляється, що паспорт громадянина України для виїзду за кордон зберігається близько одного місяця на складі. Якщо брати внутрішній паспорт, його можна буде забрати протягом трьох місяців.
Після того, як закінчуються зазначені терміни, оформлені документи починають передавати в терпідрозділи та відділення ГМС для подальшого зберігання.
Такі самі терміни діють і в центрах обслуговування громадян "Паспортний стіл".
При цьому варто звертати увагу, що термін зберігання ID-карток і паспортів для виїзду за кордон, який у відокремлених підрозділах у Європі становить не менше трьох місяців з дня надходження.
Після цього вони повертаються до відділень Державної міграційної служби на території України.
Там її зберігають не менше двох років, а якщо написати спеціальну заяву, то термін продовжується до трьох років.
"Однак звертаємо увагу, що до закінчення дії військового стану та обмежень, пов'язаних із пандемією COVID-19 в Україні, оформлені документи зберігатимуться у ГМС необмежений термін", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що "Укрпошта" знизила тарифи до 45%: нові ціни за доставку та для кого вони передбачені
Раніше повідомлялося, що ні копійки за душею: три чоловічі імені, приречені зробити своїх володарів голодранцем
Також, якщо побачили таку мітку – ваше житло в небезпеці: що залишають злодії біля квартири перед пограбуванням