Карма існує і наздожене всіх, хто підтримує кровопролитну війну путіна з європейських країн. Росіянка розплакалася на камеру, коли скаржилася на цькування з боку німців та українців.

Йдеться про росіянку на ім'я Альона Дірксен, яка вже досить довго мешкає в Німеччині, але при цьому підтримує дії Росії. Вона записала власне звернення, і потім опублікувала їх у соціальних мережах.

Росіянка, фото: скріншот із відео
Росіянка, фото: скріншот із відео

Ще кілька місяців тому жінка радісно записувала stories, де благала російського диктатора путіна розпочати ракетні атаки і бомбардування ще німецьких міст, зокрема Дрезден.

Звичайно ж, це не залишилося не поміченим, і проти неї почалося цькування, з яким, мабуть, вона вже не справляється. Вона почала плакати через кримінальну справу, яку відкрили проти неї в Німеччині, і просить допомоги МЗС РФ.

Популярні новини зараз
"Судилося бути разом": Ірина Білик та Діма Коляденко розтопили серця українців Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Пропагандистська символіка, скриншот: YouTube
Пропагандистська символіка, скриншот: YouTube

"У серпні я дозволила собі розповісти невеликій місцевій газеті про всі погрози та нападки, які одержую я та мій ресторан з боку проукраїнських активістів. Вони стали мені ще інтенсивніше загрожувати та розповсюджувати фейки в соцмережах. А правоохоронці вирішили замість того, щоб займатися цими погрозами" ., які надходять мені та моєму ресторану, порушити кримінальну справу проти мене і влаштувати показовий процес із покаранням, що відбувається з тими, хто не висловлюється погано на адресу РФ", - заявила вся у сльозах росіянка.

Отак буває з тими, хто підтримує терористів. Самі не хочуть чути правду, і роблять винних усіх довкола. Типові росіяни, які чомусь втекли від життя на батьківщині, і шукають кращих умов у всьому світі. А потім плачуть про русофобію.

Нагадаємо, що путінський блогер-мільйонік Литвин поїхав на європейський курорт і почав істерити про русофобію

Раніше повідомлялося, що росіянка скиглить, що не може потрапити до Німеччини побачити маму: візовий бан уже розпочався .

Також, росіяни знайшли спосіб подорожувати Європою без докору совісті, отримали найбажаніший у світі паспорт у кілька "кліків"