2023 року для українських пенсіонерів, незважаючи на складну економічну ситуацію, провели масштабну індексацію пенсій. Понад 10 мільйонів громадян мають отримати доплати до пенсій, втім є категорії, які можуть не очікувати підвищення. Про це пише "24 канал".

Незважаючи на повномасштабну війну та падіння економіки, в уряді роблять все можливе, щоб підтримати найнезахищеніші верстви населення, зокрема пенсіонерів. Наприклад, з 1 березня провели індексацію пенсій, яка торкнулася більшості пенсіонерів. Однак є категорії, яких підвищення оминуло стороною.

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

Так, на підвищення виплат у 2023 році можуть не розраховувати працюючі пенсіонери, які мають невеликий страховий стаж, а розрахунковий розмір їхньої пенсії нижчий за 2100 гривень. Також під індексацію не потрапили українці, які отримують пенсії у розмірі понад максимально можливу суму, встановлену законодавством України, тобто понад 20 930 гривень.

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не хоче визнавати вину та розігрує комедію у суді Головне за 27 травня: Маша Полякова готується до весілля, полуниця по 120 гривень, контрнаступ ЗСУ та здорожчання електрики Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений" На українських дорогах знову зводять блокпости: кого торкнеться посилена "фільтрація"
Показати ще

Не перерахували пенсії колишнім працівникам прокуратури, а також суддям, які одержують щомісячне довічне грошове утримання.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, подобається така індексація? Пенсіонерам розповіли, чи враховуватимуть березневе підвищення при призначенні субсидії.

Також наш портал інформував, що нові вимоги виходу на пенсію в Україні: щасливчикам, які дожили до 60 років, доведеться ще почекати.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що в Україні змінилися правила індексації пенсій: як це вплине на розмір підвищення.