Депутати хочуть встановити відповідальність для водіїв за неправльне перевезення тварин у авто. Зокрема, щоб вони, сидячи за кермом, не тримали собак дрібних порід на колінах, на руках або в руках.

Собака в авто, скріншот: YouTube
Собака в авто, скріншот: YouTube

Українські депутати створили законопроект, який пропонує штрафувати водіїв за неправильне перевезення тварин в автомобілях.

Розмір штрафів становитиме від510 до 850 гривень.

Цей законопроект зареєстровано за номером 9016. Він передбачає, що у правилах дорожнього руху мають бути встановлені конкретні вимоги до безпечного перевезення тварин і порушники цього мають отримати штрафи.

Популярні новини зараз
Змусять відповідати за кожну гривню: українців жорстко штрафують за гроші на картках З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
Показати ще

Собака в авто, скріншот: YouTube
Собака в авто, скріншот: YouTube

У пояснювальній записці, пов'язаній із цим законопроектом, йдеться, що нерідко неправильне перевезення тварин провокує ДТП.

Спостерігається практика, особливо в жінок, під час керування транспортним засобом тримати на колінах, руках чи руках собак невеликих порід. Але тварина може відволікати водія, заважати управлінню. А у разі раптової зупинки чи зіткнення, відсутність спеціальних засобів для перевезення чи надійних кріплень перетворює тварину на "снаряд".

Нардепи зауважують, що за порушення правил перевезення тварин не встановлена відповідальність жодним нормативно-правовим актом, тому вони наголошують на необхідності запровадження штрафів за недотримання водіями правил безпечного транспортування пухнастиків.

Нагадаємо, як без перешкод подорожувати с пухнастиками: які документи необхідно мати господарю

Раніше ми писали про те, чому власникам кішок варто розмовляти з вихованцем: експерти розповіли про несподівану користь

Також портал Знай.ua писав про те, що любов пухнастиків не купиш: чому одних людей коти приймають, а інших – ні