Субсидія передбачена українським сім'ям, які платять за комунальні послуги більше, ніж певний для них обов'язковий платіж, який залежить від середньомісячного сукупного доходу на одну особу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКоли призначають допомогу, враховують доходи всіх зареєстрованих осіб, а у разі оренди чи ВПО – фактичних мешканців. Про це нагадали у ПФУ.
Фахівці також повідомляють, що житлову субсидію можуть одержати громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території країни.
Головна умова призначення допомоги в тому, щоб витрати сім'ї на комунальні послуги перевищували в середньому 15% щомісячного сукупного доходу. Крім того, у ПФУ враховують певні доходи при призначенні субсидії:
- зарплата;
- грошове забезпечення військовослужбовців;
- пенсія;
- стипендія, крім соціальної, що надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа;
- соціальні виплати, у тому числі пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу;
- допомога з безробіття, інші страхові виплати;
- грошові перекази, одержані з-за кордону;
- дивіденди від цінних паперів;
- інші доходи, і навіть кошти, отримані громадянином від оренди землі, продажу майна тощо.
При цьому існує кілька підстав, через які субсидіанта можуть позбавити допомоги. Серед них: заборгованість за комунальні послуги, зміна місця проживання, неточний розмір доходу чи смерть громадянина.
Нагадаємо, у "YASNO" запропонували бонус споживачам: як отримати
Раніше ми писали про те, що пільги на комуналку: як оформити допомогу без марафону по держустановах
Як повідомляв Знай.ua, дати отримання виплат переселенцям змінено: коли приходитимуть гроші