У Ємені група спелеологів здійснила перший спуск до печери, яка розташована посеред пустелі. Про це повідомляє "АВС news".

Відома єменська криниця Бархут - диво природи, яке уникають більшість місцевих жителів, які вважають, що це в'язниця для джинів. Ширина отвору печери – 30 метрів, глибина – 112 метрів, з її дна піднімається сильний сморід.

Спустившись на дно, вчені виявили, що неприємний запах виникає через гниття трупів тварин, які падають у прірву та гинуть там.

"Inside Yemen's 'Well of Hell'. ELEVATOR TO HELL: A group of cavers is has become the first to reach the bottom of a mysterious cave in Yemen dubbed the "Well of Hell. (Усередині єменського "колодязя пекла". Спуск у пекло: Група спелеологів першою досягла дна загадкової печери в Ємені, яка отримала назву "Колодязь пекла"), - написали автори повідомлення.

Популярні новини зараз
Тривогу через зльот МіГ-31к не будуть оголошувати: Ігнат розповів про виключення Знайдено рай для ухилянтів, туди стоять черги, а воєнкоми забули дорогу Руфер Mustang Wanted знайшов спосіб знизити корупцію у Києві: відправити мера Кличка у армію Українці в захваті від серіалу окупантів, незважаючи на повномасштабну війну: чому його не можна дивитись
Показати ще

У коментарях люди дивуються, як комусь вистачило сміливості спуститися до печери.

"I guess no one has ever seen the movie The Descent (Очевидно, ніхто ніколи не бачив фільм "Спуск")", "Те first ones? I doubt that highly (Перші? Я дуже сумніваюся в цьому)", "Look like the hole Rambo jumped in (Виглядає, як дірка, в яку вискочив Рембо)», «That sounds creepy (Це звучить моторошно)» , - коментують новину читачі.

Нагадаємо, що 51-річна жінка поїхала на побачення з новим знайомим, а за кілька тижнів її голову знайшли на пляжі: "Виклав у ТікТок".

Раніше ми повідомляли, що блогерку посадили на 2 роки просто за те, що вона поїла: відео образило багато людей.