В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook надала рекомендації, як поводитися на масових заходах в натовпі.

"Пам'ятайте, неконтрольований натовп може бути дуже небезпечним. Прості правила допомагають уберегти здоров'я і життя", - написала Супрун.

  • Насамперед добре вивчіть інформацію про захід, який збираєтеся відвідати: місце, тривалість і формат заходів, передбачені заходи безпеки, прогнозована кількість учасників.
  • Перевірте прогноз погоди. Влітку особливо важливо пам'ятати про вживання достатньої кількості води, щоб уникнути дегідратації (візьміть воду з собою або купіть на місці).
  • По прибуттю на місце добре вивчіть середовище, особливо зверніть увагу на виходи, місце надання допомоги (при наявності таких) і розташування координаторів заходу.
  • Домовтеся з друзями і близькими про місце зустрічі в разі, якщо заблукаєте.
  • Якщо ви рухаєтеся з натовпом в одному напрямку, підтримуйте загальну швидкість, не штовхайтесь. Уникайте будь-яких місць звуження між будівлями, тупиків або виступів.
  • Не стійте занадто близько біля стін, металевих парканів або вітрин.
  • Якщо ви рухаєтеся в натовпі і щось впало, ні в якому разі не опускайтеся, щоб підняти.
  • Якщо ви впали - перш за все, захистіть голову руками і підігніть ноги до грудей. Намагайтеся піднятися якомога швидше по ходу натовпу;
  • Бажано не надягати предмети або речі, за які можна зачепитися: шарф, довгі прикраси або краватку. Не носіть високі підбори або дуже короткий одяг, що може обмежувати ваше рух.
  • Якщо з вами діти - тримайте їх постійно в полі зору. Одягніть дитини в яскравий одяг і переконайтеся, що вона буде з вами зв'язок в непередбаченій ситуації (наприклад, заряджений телефон).

Нагадаємо, заїдання стресу - це той спосіб його подолання, який приносить лише миттєве полегшення, а в майбутньому може спричинити проблеми зі здоров'ям. Про це заявила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на сторінці соціальної мережі Facebook.

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua, чергове розвінчування міфів від Супрун вельми сподобається дітям, адже сама міністр охорони здоров'я заявила, що комп'ютери і смартфони не впливають на зір.

Також Знай.ua писав про те, що для нормального і здорового життя кожна людина зобов'язана дотримуватися балансу між роботою і особистим часом.