У суботу, 19 травня, в Києві, Одесі та Черкасах проходять "Мегамарши вишиванок".

Фото і відео заходи опубліковані в мережі.

У Києві учасники заходу зібралися біля Золотих воріт, після чого розпочався ювілейний, 20-й марш. Люди у вишиванках пройшлися по Софіївській площі, Андріївським узвозом і спустилися до Подолу.

У коментарі 44.ua організатор заходу Владислав Гаркавенко заявив про те, що цей марш може бути останнім.

"Вірогідність того, що мегамарш стане останнім, дуже велика. Чому останній? Мета популяризації вишиванки, яку ми перед собою ставили, досягнута. Нам хотілося об'єднати навколо цієї ідеї, як можна більше людей", - повідомив він.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно
Показати ще

У Черкасах люди у вишиванках також пройшлися по центральній вулиці і вигукували при цьому фразу "Вишиванка – твій оберіг".

В Одесі участь у заході взяли дуже багато людей. Вони також пройшлися вулицями міста у вишиванках.

Мегамарш вишиванок проводиться в Києві з 2008 року. Також акція стрімко набрала популярність в регіонах і серед футбольних фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", до Дня вишиванки у Києві 17 травня влаштували заїзд на моноколесах, зіркою якого став милий єнот. Очевидці переповідають, що звір сидів на плечі одного з учасників заїзду. На питання, чому єнот не у вишиванці, його власник сказав, що була така одежина на тварину, але він її, на жаль, не зміг відшукати.

Нагадаємо, у Кривому Розі відбулося справжнє об'єднання університетського складу до Всесвітнього дня вишиванки. У четвер, 17 травня студенти, магістранти, викладачі та працівники університету створили справжнє святкове дійство на святі: звучали ліричні пісні і зворушливі вірші, а також проводився масштабний флешмоб.

Під мелодію пісні "Моя сорочка-вишиванка" учасники флешмобу утворили собою фігуру вишиванки. А на завершення свята вісім факультетів університету створили символічне небесне світило. Сонце було обрано не випадково, адже воно є одним з найдавніших народних оберегів і символом єдності України.